Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt, aki a Grand tours...

Van itt, aki a Grand tours utazási irodával megy Görögországba (Kefalónia) 2016. szeptember.9-én?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy így kb. 4x megkérdezted már, áruld el, tulajdonképpen mit szeretnél tudni?
2016. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod mint a gyakorin nézegetni hogy ki milyen kérdést hányszor ir ki?
2016. aug. 7. 21:20
 3/24 anonim ***** válasza:

Most már engem is érdekel, mi a fenét akarsz itt megtudni?

és miért kell negyedszer is megkérdezned azt a sz.t...

2016. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:

1.- ha hiszed, ha nem, ezt " tulajdonképpen mit szeretnél tudni?" azért kérdeztem, mert azt gondoltam, hátha az úttal kapcsolatban vagy Görögo.-ról szeretnél valamit kérdezni és talán tudok segíteni - de nem, erre Te kiosztasz

2.- képzeld, elég sok embernek szoktam itt segíteni, így aztán ha akarom, ha nem, látom, hogy állandóan megkérdezed. Sőt, azt is láttam, hogy még ki is emelted a kérdést.

3.- Tudod, miért tűntek el a kérdéseid? Mert törölték az adminok, ugyanis a Gyakori felhasználásának, a kérdés kiírásának is vannak szabályai, ilyen többek között az, hogy egy kérdést csak egyszer lehet kiírni.

2016. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Béluska2016 ***** válasza:

Én elég sűrűn itt vagyok. :) Én egy olyan kérdésre emlékszem, hogy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__772733..


amit én válaszoltam meg egyedül, persze nem túl bőven.


A mostani kérdést alapján pedig nem velük utazol. Mivel konkrét cégnevet és dátumot írtál szerintem arra gondolsz, hogy ki fog veled egy buszon ülni?

1.Itt kevés esélyed van pont kifogni egyet is a 49 emberből. Ha lehet kérj utaslistát, ha nem hát majd ott, akkor megtudod.

2.nem értem, hogy az előttem szólók miért nem értik a kérdés? nyilván való, hogy az 1. pontban leírtakat kérdezi, a kérdező.

2016. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, csak ma ketszer tette fel ugyanezt a kerdest, ugyanaz a szoveg csak egyik 9, masik 19-ere szol. Jelentettem mindket helyen, egyreszt a kerdezo minositheteylen stilusa miatt, masreszt pedig mert szabalyellenes. Ezert lehet kiemelni a kerdeseket. Nem kell teleszemetelni ugyanazzal az oldalt allando jelleggel.
2016. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező biztosan be van szarva, hogy egyedül lesz a buszon!
2016. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sok a hülye látom.sebaj!!!Jó szórakozást.Látom az emberek már nem csak facebook függők hanem gyakorikérdések függők.Azt lesitek ki hányszor mit Ír ki.Nesztek inkább vegyetek magatoknak életet!
2016. aug. 8. 01:45
 9/24 anonim ***** válasza:

De mi az a valami, ami miatt kiírtad a kérdésedet?

MI???????

2016. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
csak úgy kiváncsiságból.hogy megye valaki.
2016. aug. 8. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!