Kezdőoldal » Utazás » Európa » Merre menjek? Mára annyi...

Tila13 kérdése:

Merre menjek? Mára annyi letiltasom van a fizetésemen hogy azon gondolkozom felmondok. Ertek mindenhez ami a vendeglátashoz tartozik. Külföldön gondolkozom de meg egy olyan embert se ismerek aki segitene.

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Az, hogy merre menj, az attól függ hogy milyen nyelvet beszélsz :)
2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tartozások elől akkor sem menekülhetsz.


Külföldre meg felesleges menni szakma, nyelvtudás, és egy ottani befolyásos ismerős nélkül.

2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nah igen ez igaz
2016. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a vendéglátásban idehaza is milyen sokan dolgoznak feketén, akkor szerintem a letiltás miatt felesleges külföldre venni az irányt.
2016. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Endr 72 ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet,nyugodtan indulj el külföldre.Egyszer mindenki elkezdi valahol.Én Amerikában dolgoztam úgy,hogy az adott államban senkit nem ismertem.Rengeteg FB oldal van,ahol segíteni fognak munkát találni.Javaslom keress rá,a neked tetszőváros oldalára,pl xyi magyarok.Találni fogsz munkát!
2016. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!