Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen idő van most Finnország...

Milyen idő van most Finnországban (augusztus)?

Figyelt kérdés
A héten pár napra Jämsä-ba utazok, milyen most ott az időjárás; mennyire melegek a nappalok, éjszaka mennyire hűl le a levegő? Mennyire várható, hogy eső lesz, milyen a tavak vize, lehet-e még benne fürdeni? Sátorban fogok lakni, ezért érdekel. :)

2016. aug. 14. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sátorban?? Megvagy hibbanva. Ma reggel órákat zuhogott az eső. Most süt a nap 20 fok van, de estére márcsak olyan 10 fok körül van. Én ilyen időben már nem sátraznék.
2016. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak sátorozni tudok, mert még év elején néztem ott a szállás árakat és a legolcsóbb volt 200 euro egy napra, azóta meg még drágább, én meg 4 napra megyek.

Meg most éjszaka mennyire van sötét, mondjuk éjfélkor már teljesen sötét van, vagy azért még lehet látni?

2016. aug. 14. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy ilyen drágák. Most nézve jövő hétre 50 Euro a szállás [link]

Vagy nézd meg az airbnb-t. Azért már nincs olyan világos este 11-reggel 5 között rendesen sötét van. A tavak pedig hidegek, 14 fok körül vannak.

2016. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahh ok, akkor jól telegyömöszölöm a bőröndömet takaróval. :))
2016. aug. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!