Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki a szlovén...

Volt már valaki a szlovén fővárosban?

Figyelt kérdés
Szabin leszek és arra gondoltam, ogy elmennék a slovén fővárosba, de nem igazán találtam róla érdekes urbánus leírást. Gondoltam megkérdem itt. Van ott valamilyen híres bolhapiac, mint pesten az ecseri, vagy a londoni Portobello road? milyen nevezetességeket érdemes megnézni ott? könnyű átmenni Triesztbe?

2016. aug. 22. 04:18
 1/5 Johnny Bravo ***** válasza:
47%

Ljubljana szanomora az egyik legunalmasabb főváros ahol jártam!Egy délelőtti programnak is kevés!A város kozepen levő varon kivul nincs is ott igazabol semmi!

Szloveniaba nem a fővárosa miatt kell menni!Annyi sok szep es erdekes dolog van,hogy hihetetlen!De Ljubljana pont nem az!

Triesztig autopalyan tudsz menni!

2016. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem Ljubljanát, de tényleg nem túl sok időt tudsz eltölteni benne. Mi most két kisgyerekkel voltunk, ideális választás volt. A belváros sétálóövezet, egész jó éttermek vannak a folyó partján, a várat érdemes megnézni. Én inkább Bled felé kirándulnék mint Triesztbe, tökéletes egy napos kirándulást lehet tenni. Mondjuk Triesztben is egy jó óra alatt ott vagy.
2016. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én a piacok embere vagyok, urbánus, ha ugy tetszik, engem valahogy a táj nem érdekel, bőven elég volt egy életre húsvétkor a sóstói kilátó a márában. Engem bolha piacok érdekelnek leginkább, aztán, hal, és hus piacok. kiakarok menni kávézni oda, ahova a kofák járnak hajnalban, hallgatni, amit beszélnek, ugyis megszólit valaki, az már mellékes, hogy egy mukkot sem beszélem a nyelvet és valszeg ők sem az angolt, vagy magyart. piacokat ismertek ott?
2016. aug. 22. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy piac a belvárosi részen, habár én most (1 hónapja se) nem néztem nagyon körben. A folyó parján van, a várba vezető sikló közelében. A sárkányos híd és a Mesarski híd között.

ez [link]

2016. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Péntekenként van piac a belvárosban, a Hármas-híd környékén.
2016. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!