Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban, pontosabban...

Horvátországban, pontosabban Fiume területén a strandok fizetősek?

Figyelt kérdés

Most hétvégén utaznánk de sehol nem találtam infórmációt,hogy fizetősek e strandok illetve ha igen akkor mennyibe kerülnek.

Köszönöm



2016. aug. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
10 éve járok Horvátországba, néhány privát strand kivételével nem találkoztam még fizetőssel.
2016. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Mi is Fiume mellett voltunk idén, meg ezen kívül jópárszor voltunk Horvátban, de még a kemping területére is bemennek az emberek a strandra.

Sehol nem fizetős! Horvátban nem lehet fizetős, mivel ott az van, hogy a tengerpart nem sajátítható ki.

Szóval nyugodtan menj oda amelyik tetszik, nem kell fizetni semmit.

2016. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"voltunk Horvátban"


Tudják otthon, hogy bejártok a Horváth (úr)ba??

Amúgy bírom, amikor valaki Horvátország helyett azt flegmázza/mondja/írja, hogy voltunk horvátban, de még leírni sem tudja helyesen!

Ráadásul az infója is hamis, mert vannak fizetős tengerparti strandok Horvátországban.

Pl. Crikvenicában is.

[link]


A kérdezőnek:

Mivel közel a hajógyár, ezért érdemes jól megnézni a strandokat, amik amúgy ingyenesek.

A strandokról bővebb infókat itt találsz:

[link]

2016. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt a cikket én is olvastam csak ott nem írták sem, hogy fizetős vagy ingyenes lenne azért írtam ide.

Köszönöm

2016. aug. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!