Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mennyi kezdőtőke...

Szerintetek mennyi kezdőtőke kell ahhoz, hogy az ember külföldre tudjon költözni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, online talál munkát az ember, olyan helyen, ahol a szállást is biztosítják.

Kell ugye pénz a kijutásra, és arra a hónapra ételre, meg egyéb élethez szükséges dolgokra.

Mennyivel érdemes nekivágni?


(most kezdünk majd a párommal gyüjteni)


2016. aug. 23. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Attol fugg melyik orszag. En 1 millioval mentem ki, london kozepebe, kellett is annyi.
2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 donmogyoróscsirke válasza:
79%
Előzővel egyetértek, de nem kell félni, nyilván kisebb városokba, kevesebb pénz kell, de persze ország meg minden függő. Érdemes legalább fél millával számolnotok.
2016. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is kb fél millióra gondoltam

2016. aug. 23. 15:02
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
nagyban függ attól is hogy hova mész. minél nagyobb városba mész, annál több kell, viszont ott a munka is több. kicsi városnál kevesebb is elég lehet, de ott meg a munka kevesebb.
2016. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináltuk, hogy anyám palija ment ki elsőnek (kb 20-30 ezerrel) egy ismerőshöz aki intézett munkát és lakhatást is.

Ott heti fizetés volt, úgyhogy ezzel nem volt gond. Rá egy hónapra mentünk mi is.

Ajánlom, hogy te is keress egy ismerőst aki tudna segíteni valamiben.

2016. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én 20 ezer forinttal mentem ki Hollandiába. A meló szállással itthonról lett leszervezve de kiderült hogy csak lehúzás. 2 óra alatt találtam munkát szállást adtak semmi gond nem volt. Ha olyan helyre mész ahol hetente van fizu oda nem kell olyan sok lóvé, de nem árt ha van.
2016. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon függ attól, hogy hová mész. mi éppen most szervezzük a kiköltözést. Ausztráliában, Kanadában pl. rengeteg plusz pontot jelent, ha nagy mozgatható tőkéd van (10m-val próbáltam a tesztet). Európában én 1 millióval számolok, de mi család vagyunk egy gyerekkel.:) De persze csak úgy megyünk ki, ha van már állásunk kinn a szakmánkban, szóval nem ott keresnénk, de egy hónapig ugye nincs fizu, szóval jól írod, hogy arra kell. Meg mi nem tervezünk olyan helyre menni, ahol a szállást biztosítják.
2016. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hova mész ország és város terén is. Nézd meg a boltok online webshopját csinálj próbavásárlást. Néz utána az utazás költségeinek.


Valamint ne felejtsd el, ha valami szopóra megy akkor ott leszel a nagy büdös ismeretlenben és nem árt ha van pénzed.

2016. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudjuk melyik ország, addig érdemben lehetetlen válaszolni. Földrajzilag Törökország és Ukrajna is Európába tartozik.
2016. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adott ország minimum 3 havi atlagkeresete, plusz 3 havi szallaskoltseg, illetve hazautazásra elegendő készpénz.
2016. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!