Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki mostanában költözött...

Aki mostanában költözött Angliába/ váltott bankot, tudna tanácsot adni, hogy hol fogják nagy valószínűséggel elfogadni az NI interjú levelet?

Figyelt kérdés
Ugyanis au pairként vagyok kint, így sem bérleti, sem munkaszerződésem nem lesz, csak ez a levél lakcímigazolásnak. Mindenféleképpen "normális" bank kellene, ahol ingyenesek az alap dolgok, mert a nem túl sok fizumból még nem szeretnék azért is pénzt kiadni, mert ránéztem a kártyára.
2016. szept. 7. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Barclays elfogadta, de nem az interjúra meghívó levelet, hanem azt a levelet, amit majd az interjú után küldenek az NI számmal együtt.


Ez már pár éve volt, de néhány frissen kiköltözött ismerősömnek is ugyanúgy elfogadták pár hónappal ezelőtt.

2016. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2016. szept. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!