Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai követség vízuminterjú...

Amerikai követség vízuminterjú tapasztalatok?! B2 turistát muszaj igenyelnem sajnos. Légyszi azok írjanak akik már voltak vagy tudják, hogy működik.

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én J1 es vízuminterjún voltam csak a nagykövetségen. a B2 t nem ismerem.
2016. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed? Veled milyenek voltak? nagyon szigor?
2016. jún. 20. 02:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltott orszagban valo jaras miatt nekem is b2 vagy c1 vizum kell igy en is kivancsi vagyok milyen az interju.
2016. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még az ESTA előtt voltam interjún, de borzalmas volt. Főleg, hogy nem kaptam meg.

Akkor úgy nézett ki, hogy mindenki odavitt minden létező dokumentumot, igazolást, amivel elhihetik, hogy vissza fog jönni. Egy kis teremben kellett várni, ahol ablakokhoz szólítottak. Az egész nagyon nyomasztó volt, látni a sok elkeseredett, tehetetlen embert akik nem kapták meg. Az interjúztatók mind amerikaiak, akik erős akcentussal, mindenkitől azt kérdezték előszőr, hogy beszél-e angolul, és mindenkire megpróbálták rábeszélni, hogy angolul legyen az interjú.

Miután átnézte az irataimat, feltett pár kérdést, aztán közölte, hogy nem kapok vízumot, mert "sokan elmenekülnek az országból." Ennyit tudott mondani. De előtte beszéltük, hogy még iskolás vagyok, és érettségi előtt álltam fél évvel.


Könnyen lehet, hogy ez az egész már teljesen máshogy megy, mivel én 12 éve voltam. Arra tippelnék, hogy már nem olyan szigorú.

2016. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mesélte nekem hogy ő még a 2000-es évek elején volt kint és munkáltatótól kellett igazolás hogy van itt munkahelye, vitt papírt hogy háza van, érdekelte őket hogy mennyi vagyona van, stb
2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En orokoltem egy lakast, autot, es penzt kint Los Angelesbe.

Ezenkivul a parom amerikai allampolgar volt, es gyermek mar utban. Igy is feleves hercehurca volt mire megadtak a vizumot. Idovel aztan az allampolgarsag is meglett de ez hoszabb tortenet. Ez mar 10 eve volt. Ma sajnos en sem tudom hogyan zajlik a menete. Nagy pontnak szamit, ha van vagyon amit akar Magyarorszagon, akar kint feltudsz mutatni. Nem art ha van megfelelo, felkapott szakmad, valamint munkad. Ha a munka kintre szol az meg jobb. Ha van kint elo rokonod, az ismet csak plusz pont.

2016. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia ! 3x voltam j1 es interjún , semmi gaz nem volt , szerintem számított h láttak mindig visszajöttem , első évben rengeteg papírt kellett vinni van e a nevemen ház stb. minden ami MO ra köt . Aztán volt Olyan is 2009 ben hogy Kanadából szárazföldön tehát kocsival mentünk USA ba itt ugye nem kell ESTA! Anna ! Torontobol mentünk Buffaloba kocsival, határnál útlevelek odaad kanadai rokoneknak visszaad a 2 magyart meg fogtak azt betoltak egy csőbe 😬 mondtak álljunk félre menjünk be az irodába . Ott 20-30 perc várakozás után hívnak , kedvesen megjegyzi h latja h mar párszor voltam USAba ( lecsekkoltak gondoltam ) ujlenyomat vétel , megkaptuk az i94 -t az útlevélbe. 20$ fizettunk érte . Aztán utunkra engedtek .
2016. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!