Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki megy július hetedikén...

Valaki megy július hetedikén Bécsbe, Ludovico Einaudi koncertjére? Hogyan tudnék éjjel/este visszajönni Budapestre?

Figyelt kérdés

Igazából bárkinek megköszönném a segítségét.

19:30-kor kezdődik a koncert, sajnos nem tudom meddig tart, de ugyebár mindenképpen későn lesz vége. Vonattal megyek, utána egyből jönnék is vissza, de ilyen késői járatokat sajnos nem találtam.

Valakinek valami ötlet?

Vagy esetleg valami nonstop beülős hely, ahol eltengethetem az időt reggelig (biztonságban...) ??? :)



2016. jún. 25. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ki egy szobát éjszakára és gyere haza másnap.
2016. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Végül is hogy oldottad meg? Mert nekem is nagyon hasonló "problémám" van, de nemigazán szeretnék szobát foglalni...
2016. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hol akarod megnézni?
2016. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És jó volt a koncert kérdező? Érdemes megnézni!
2016. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
?
2016. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, megfeledkeztem erről a kérdésemről. :)


Nos, kora reggel vette kezdetét a túrám és egész hamar célba is értem, majd első dolgom volt elkapni egy Citybike-ot, amivel gyorsan felfedeztem, amit csak tudtam. Ajánlom mindenkinek, gyakorlatilag ingyen lehet tekerni egész nap, ha tudod a trükkjét.

A koncertre egy ruhaüzletben öltöztem át, nem tűntem fel senkinek sem, annyian voltak. :)

Na de mindenekelőtt, a koncert szerintem varázslatos volt, mindenkinek kívánom, hogy élete során legalább egyszer halhassa/láthassa Ludovicot és csapatát! Szörnyen tehetségesek, az egész műsor, a számok, a fényjátékok annyira összhangban voltak... Hihetetlenül megindító volt, többször is sikerült visszatapsolni őket a színpadra.

10 óra körül érhetett véget a koncert, ami után láthatóan nem halt ki az élet az utcákon. Mivel kissé hűvös lett estére, egy Subway mosdójában cseréltem vissza a ruháimat, majd nem sokkal később jött értem a kedves sofőröm, akire előzetesen a Blablacar honlapján bukkantam rá. Ő is egy koncert gyanánt látogatott el Bécsbe, úgyhogy előzetesen egyeztettünk egy időpontot és egy helyszínt, az ár pedig szintén adott volt ekkor, hiszen ugyebár a már fix áron hirdetik az utakat.

Külön kiemelném, hogy rettentően hálás voltam/vagyok a mai napig a srácnak, mert időközben a telefonom feladta a szolgálatot, és fél órán keresztül fejvesztve kerestek (a sofőr és az utasok is), merre járhatok (kicsivel korábban végeztek), de végül "egymásra találtunk" és sikeresen útnak indulhattunk. Hajnalban egy csomópontnál szálltam ki, mivel nem egy irányba tartottunk, de 5 perc várakozás után már jött is a drága éjszakai buszom.


Remélem ez eléggé részletes és kielégítő válasz lett. :)

2016. nov. 6. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! :-)
2016. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!