Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha átlagosan 100 egység egy...

Ha átlagosan 100 egység egy olaszországi nyaralás összköltsége, akkor hány egység lenne kb. egy szlovén, horvát ill. bulgáriai út költsége?

Figyelt kérdés
Átlagot, hasonló szállást és ellátást tételezzünk fel, tengerparton, mindig a legkedvezőbb utazással. Tapasztalt utazók véleményét kérném, várnám.
2010. ápr. 23. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Olasz az kb ugyanannyi
2010. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a Horvátot akartam írni.....
2010. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szlovén tenger parttal nem érdemes foglalkozni. Még átutazóba is érdemes kihagyni, mert figyelni kell a fizetős utakra útdíjra. Az átlag magyar olaszországba jesolo környékére megy. Ott több a esti szórakozási lehetőség, mint horvátba. Horvát, szebb meghíttebb, hangulatosabb (sziklásabb). Árban nehéz így általánosítani, mert én is ugyan annyinak mondanám, de mindig vannak egyéni differenciák.
2010. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mivel mentek, mit esztek, honnan indultok, hol szálltok meg, mennyit szórakoztok, mit csináltok stb. Tehát lehet egyik helyen x olcsóbb, de y drágább, így kb ugyanott vagytok.

Szlovénről nem tudok nyilatkozni, másik kettőre nagy merészen azt tippelném, hogy Bulgária bizonyos részei kicsit drágábbak, Horvátország bizonyos részei kicsit olcsóbbak ennél, de ez így nagyon nagyon merész állítás volt, mert rengeteg mindentől függ.

Érdemes megnézni pár helyet, ami tetszik, oda kiszámolni az útiköltséget és szállásköltséget, a szórakozásra meg annyit rászámolni, amennyit hajlandóak vagytok rászánni. Én így szoktam, ha nem tudok dönteni. Leírom egy táblázatba, és végül ez alapján döntök.

2010. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!