Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tippek buszon való alváshoz?

Tippek buszon való alváshoz?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk Plitvicébe, este 23-kor indulunk. Én nem igazán tudok aludni a buszon, de most nagyon kellene, mert egész szombaton járkálni fogunk a parkba, este pedig már indulunk is vissza, szóval egymás után 2 éjszakát is a buszon fogunk tölteni. Gondoltam, hogy veszek be daedalont, mert azt mondják az elaltat. Esetleg valakinek valami jól bevált tipp?

2016. szept. 28. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyakpárna!
2016. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem helyre szól a jegy, akkor próbáljatok olyan helyet keresni, ami dönthető (pl a leghátsó csak korlátozottan dönthető, ráadásul akkor az előtted lévő ülés döntésekor alig marad helyed).
2016. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Most minden rosszindulattol mentesen kerdezem: egy ilyen utnak mi ertelme? Teljesen elgemberedve, rossz minosegu alvas utan egesz nap meg sem allni, majd ujra vissza a buszra, aztan mire hazaertek, kb. mint az a bizonyos mosott anyag. Inkabb berelni egy autot meg egy ejszakara szallast mondjuk az airbnb-n, es akkor meg pihenteto jellege is lesz az utnak.

De amugy sedakur forte. 2 darabot javasolnak, de az max. egy kiscicanak eleg, szoval en legutobb amikor kellett 4-et vettem, es utana aludtam mint a bunda.

2016. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A nyakpárna tényleg kötelező. Én sem tudok amúgy aludni. Visszafelé viszont tuti nem lesz gond.
2016. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Vastag pulcsit tamassz az uvegnek, kicsit oltozz be h kenyelmesen osszekucorodj ja es meg aznap reggel hatkor vagy hetkor kelj csinalj sok hulyeseget, ne hallgass jo zenet, es vegul dolj a pulcsinak.hidd el ugy bealszol h eszre sem veszed, ha meg felkelsz igyal egy kis vizet, lazulj es ujbol elalszol. (Tapasztalat)
2016. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még ajánlom, egy olcsó füldugó viselését/beszerzését. Egy buszon az átlag hangerő a 70db. Az ágyadban mindőssze 25-30. Ez sokat jelenthet kipihentség szempontjából :)
2016. szept. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Most minden rosszindulattol mentesen kerdezem: egy ilyen utnak mi ertelme?"


Az interneten 9ezer és 11ezer Ft között hirdetik +belépő.

Ha egyedül megy valaki, vagy nem tud vezetni, vagy nincsen autója stb... akkor ez is egy opció.

Mindenesetre jóval kisebb a távolság, mint akik pl. egy görög úton zötyögnek 4 napig.

2016. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk Plitvicén mondjuk mi hajnali 3 kor indultunk, illetve Velencébe is. Szerintem az ember simán kibír alvás nélkül ennyit. Nálunk például Velence húzósabb volt, de egyszerűen úgy döntöttem, hogy látni akarom, nem akarok több pénzt rászánni, és egyszerűen jól fogom magam érezni másnap akár kialvatlanul is, és mindent megnézek.
2016. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok

vittünk vékony plédet és párnát is. felszállás után kicsit döntöttünk az ülésen úgy , hogy még a hátam mögött ülőt ne zavarja. SZóval simán kibírtuk. Hidd el mikor odaérsz kicsit nyúzott leszel de nagyon hamar feléledsz látványtól. Hazafelé meg amúgy is fáradt leszel nem lesz gond az alvással. Nem vagyok az a mindenhol elalvós típus de hazafelé nagyon jót pihentem.

2016. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így mentem tavaly, nagyon jó volt, a nyakpárna ajánlott hozzá.
2016. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!