Kezdőoldal » Utazás » Európa » Andalúzia látnivalók, tippek?

Andalúzia látnivalók, tippek?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazunk Malagaba, de megyünk Granadaba, Sevillaba, Gibraltárra, Cordobaba, szerintetek miket a legérdemesebb megnézni ezekben a városokban? Sok programról olvastam már az interneten, de most közelebbi tapasztalatok érdekelnének.
2015. máj. 7. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Cordoba kivételével a többi helyen jártam. Granada legfőbb látványossága az Alhambra:

[link]

Ide érdemes elővételben megvenni a jegyet (valahol azt olvastam, hogy nem is engednek be másképp), mert csak korlátozott számban látogatható. Itt lehet online jegyet venni:

[link]

Én nem voltam, parkolót sem találtam a szűk utcákban, úgyhogy csak távolról fényképeztem le.

Rondát is dicsérik (nekem ez is kimaradt):

[link]


Malagában szép a kilátás a városra a Gibralfaro várból, Sevillában befizettem egy buszos városnézésre, ott is vannak bőven látnivalók. Gibraltárban meg érdemes felvonózni (vagy felsétálni) a hegyre a majmokhoz, rá lehet látni majdnem az egész városra.

2015. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!