Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzak novemberben/decem...

Hova utazzak novemberben/decemberben 60. 000 ft-ból? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb 1 hétre gondoltam, Európán belül (mondjuk ennyi pénzből nem is nagyon jutnék ki a kontinensről). Repülő, busz, vonat, mindegy, csak ne autós út legyen, mert se kocsim, se jogsim.

Csehország és Görögország kilőve.

Igazából nincsenek nagy igényeim, tökéletesen megteszik a fapados járművek, a legolcsóbb hostelek, és a street food is. Inkább azzal van gondom, hogy ha már elmegyek egy országba, akkor nem csak 1-2 várost szeretnék megnézni, de átrohanni se szeretnék az országon. Pedig itt muszáj leszek választani a kettő közül.



2016. okt. 6. 03:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Tescoba
2016. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés, ha belefér akkor max. Pozsony, esetleg Románia és akkor tényleg mindenből a legolcsóbbat.
2016. okt. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább spórold meg jövő nyárára, egy nagyobb utazásra...
2016. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
1 hétre 60ezerből utazással szállással költőpénzzel mindennel?!?Hát ennyiből talán a járda-szigetek kifutja......
2016. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha sikerül olcsó jegyet kifognod, Grúzia tökéletes választás.
2016. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
60.000 ft nem elég erre.
2016. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lehetetlen, vannak is ötleteim, csak kíváncsi voltam ajánlásokra. De pl ezeket simán ki lehet hozni ennyiből: Bécs, Zágráb, Krakkó, Varsó, Brüsszel, Berlin/Dortmund/Nürnberg.

Tavaly 50-55-ből kijött Prága + Karlovy Vary mindennel együtt. Út, szállás, költőpénz...

2016. okt. 6. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet hozni szerintem is. Olyan helyre menj, ahová éppen találsz olcsó repülőjegyet és szállást.
2016. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eszék is szuper hely, Brno, Pozsony


Környező országokba mennék

2016. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nézd meg a Facebook-on az utazómajom oldalt, ott jó tippeket találsz, hogy hová menj olcsón, akár Európán kívül is :-).
2016. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!