Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi nyári munka diákoknak...

Külföldi nyári munka diákoknak (2-3-4 hét). Valami ilyen oldal/szervezet nincsen egyetemista hallgatóknak?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok, és nyáron kb. 1 hónapot diákmelóznék, főleg a nyelvtudás fejlesztése a fő cél, plusz világot látni (ez a fontosabb :P :) Kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen program, amely szervez ilyesmi munkát hallgatóknak (akár önkéntes is)? Keresgéltem a Google -ön, de semmi értékelhetőt nem találtam.

Ha valakinek bármi ezzel kapcsolatos tapasztalata van nagyon szívesen várom azokat is!

Legfőbb célországok: Anglia, Norvégia, Svájc de mindent megnéznék.


Köszönöm előre a választ/válaszokat! :)



2016. okt. 27. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Van külföldi meló, főleg fesztiválokon, de azoknak a bérezése abból áll, hogy a 400.000 Ft-os béredből lesz kb 120.000 Ft, mert veled fizettetnek ki mindent. Utazás, szállás stb. Munkaidő 8/12 óra, nagyon világot látni nem tudnál, mert nem lenne időd rá. Szerintem hagyd a picsbe ezt a nyári melót, menj ki suli után 1-2 évre külföldre, mondjuk pincérnek. Keresel valamennyi pénzt amivel tudsz kezdeni valamit, plusz lesz egy nyelvtudásod. Nem tanult, hanem olyan amit használnak is. :)
2016. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!