Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyári diákmunka Angliában....

Nyári diákmunka Angliában. Van ilyen szervezet/program, amely ezt lehetővé teszi egyetemi/főiskolai hallgatóknak?

Figyelt kérdés

Egyetemi hallgató vagyok, s nyáron kb. 1 hónapot diákmelóznék, főleg a nyelvtudás fejlesztése a fő cél, plusz világot látni :) Kíváncsi lennék, hogy van-e ilyen program, amely szervez ilyesmi munkát hallgatóknak? Keresgéltem a Google -ön, de semmi értékelhetőt nem találtam.


Köszönöm előre szíves választ/válaszokat! :)


2013. febr. 26. 23:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Kifejezetten ilyen honlap, ahol csak nyári 1 hónapos munkát ajánlanak oda, nem tudom, hogy van-e, viszont több helyen keresnek UK-be embert:

- [link] (kifejezetten nyári munkák külföldön)

- [link]

- [link] ,

- [link]


és egy konkrét ajánlat: [link]


De azért egy 1 hónapos állásra csodát nem szabad várni, nyilván nem üzletvezetőnek fognak keresni ilyen rövid időre. Jellemző a felszolgáló, báros, szobalány/londiner, stb munkakörök.


(megjegyzem, életem egyik legcsodálatosabb féléve az volt, amit Spanyolországban töltöttem szakmai gyakorlatként. Gagyi papírmunkával kezdtem, de a fél év végén szinte egyedül vittem az egész PR részleget :) - Ezt csak azért írom le, hogy lehet, hogy érdemes hosszabb időben gondolkodnod, illetve hogy ne félj az esetlegesen unalmasabbnak hangzó munkát elvállalni. Nyelvet tanulni és világot látni az is jó! És ha alkalmasnak találnak, feljebb tudsz lépni idővel kint.)



Sok sikert, jó világ járást! :)

2013. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ! :)
2013. márc. 2. 09:54
 3/4 anonim válasza:

Szia, én is pont egy hónapra szeretnék állást találni Angliában annyi különbséggel, hogy én fizetetlen szabadságom alatt mennék ki, hogy gyakoroljam a nyelvet. Neked sikerült valamit találnod vagy okosabb lettél? A munkaközvetítők nagy része minimum fél éves munkavállalási szándékkal áll velem szóba, szóval elég nehéz a helyzet. Bármit elvállalnék és már Amszterdamban (fél évet), illetve Németországban (1hónapot) dolgoztam, bár Amszterdamban már évekkel ezelőtt, Németországban meg kiküldetés miatt mentem magyar kollégáimmal. Nem lettél okosabb valamivel a keresésben? Ha van valami tanácsod, mindenképpen várom, írhatsz privátban is


előre is köszönöm

2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az előző hozzászóló vagyok. Ugyan ez Amerikában van, de ez Neked tökéletes lenne, viszont 3 hónapot kell vállalni. Én tuti mennék ha diák lennék és nem dolgoznék...


[link]

2014. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!