Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi adventi vásár?

Bécsi adventi vásár?

Figyelt kérdés

Olyanoktól érdeklődnék akik már voltak a másik kérdésem pedig olyanokhoz szólna akik autóval mentek saját maguk nem ilyen buszos kirándulásokkal. elsö kérdésem az lenne hogy mennyi idöt szánjunk erre kb? a Schönbrunni kastély elé mennénk kb 12-14 ora között érnénk oda. igy terveztem hogy még világosba is lássuk meg sötétben is lássuk. Butaság tegyük elörébb az érkezést vagy késöbbre esetleg? Csak oda mennénk arra az egy vásárra. magyarul mennyi idöt vesz ez kb igénybe. A másik kérdésem az autósokhoz szólna hogy hol ajánljátook a parkolást? én már összeirtam a kastély közelében 6 parkolóházat mind 0-24es. gondolom 6ból táncsak lesz hely nem?

Elöre is köszönöm


2016. nov. 11. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A kastely kornyeken ilyenkor annyi ember van hogy mozdulni sem lehet!Parkolohely meg szinte nincs is!Ezt minden keppen szamold bele,hogy nem fogsz tudni ugy haladni se autoval se gyalog ahogy szeretnel!
2016. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kerítenék neki ekkora feneket. Világosban jó megnézni a kastélyt. A többit teljesen mindegy. Én a vonatot ajánlom.


Azt kell, hogy mondjam, hogy nem nagy szám. A németeknél komolyabb szokott lenni.

2016. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat. hat annyit elfelejtettem hogy hetkoznap megyunk hatha szamit valamit azert de gondolom jocskan lesznek. nem akarok sem vonatozni sem buszozni az az igazsag.
2016. nov. 11. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Számtalanszor jártam Bécsben.

Ha nem vonattal vagy busszal mész, úgy a többszörösébe fog kerülni neked autóval.

Parkolásra meg szinte esélyed sincsen a belvárosban Adventkor.

Arra számítsál, hogy iszonyatos dugó és tömeg lesz mindenhol.

Ha esik a hó, akkor meg pláne!!


A busz vagy vonat viszont bevisz a központba, és onnan is indul.

Nincsen üzemanyag, parkolási díj, autópályadíj, stb...

Vagyis épeszű ember nem megy autóval Bécsbe várost nézni Adventkor!!

2016. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi kocsival voltunk, hétvégén, közvetlenül karácsony előtt. Délelőtt a kastélyt néztük meg, nem volt gond a parkolás, az árára már nem emlékszem. Aztán letettük az autót egy külvárosi parkolóházban, ami közel volt az autópályához és bementünk tömegközlekedéssel a belvárosba.

De azt írod, hogy a karácsonyi vásárt is csak a kastélynál akarjátok megnézni, így nem lesz gond.

2016. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem foglalkozom hogy menynibe kerül az üzemanyag parkolás stb. tömegközlekedés nem az én világom idehaza nem értem sem buszhoz sem vonathoz nemhogy ott. tudom hogy milyen összeg számolgatom már az üzemanyagot matricát 6-7-8 óra parkolást. És igen csak a kastélynál nézzük meg arra irják hogy a legszebb. köszönöm a válaszokat
2016. nov. 11. 20:45
 7/7 anonim válasza:
Mi két éve voltunk, de szerintem, ha már ott vagytok nézzétek meg a városháza előtti karácsonyi vásárt is. Életemben nem kapott még el úgy a karácsony hangulata, mint ott. Nem érdemes kihagyni:)
2016. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!