Kezdőoldal » Utazás » Európa » Állítólag 20-nál is több...

Állítólag 20-nál is több adventi vásár van Bécsben, de sehol sem találom a címeket. Hol vannak pontosan?

Figyelt kérdés
minden egyes cikkben ugyanazt a 4-5 vásárt írják, ezekhez van cím is, de hol van a többi?

2015. dec. 3. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Állítólag meg a google a barátod.....hát lássuk akkor:

-megnyitottam a google-t(5sec)

-beírtam,hogy:bécsi adventi vásár helyszínek(10sec)

-tizenezer találat(0.16sec)

-rákattintottam a második találatra((kb 0.4sec)

És láss csodát.....


[link]


A fentiekből belátható,hogy az egesz mutatvány kb fél perc alatt megvolt,de neked legyen 1 perc mert mondjuk lassan gépelsz......

Szokták mondani,hogy lustaság fél egészség....ezek szerint te nagyon egészséges lehetsz!!!

2015. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Feltetlenul szukseg volt erre a bunko stilusra, gratulalok. Kepzeld, rakerestem, de ezt az oldalt nem talaltam meg. Nyilvan mashogy irtuk be. Kb 6 talalatra is rakattintottam. Es meg csak nem is gepelek lassan.
2015. dec. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!