Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti elmennétek kétszer, egymás...

Ti elmennétek kétszer, egymás utáni évben Bécsbe a karácsonyi vásárra?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon tetszett, külön buszos kirándulással mentünk, nem volt kötelező semmi. Most az iskola is szervez és az osztálytársaim is hívnak, de teljesen ugyanaz a program, mint tavaly. Nem tudom mit csinljak, mert biztos nem lesz olyan jó, mint először, de megbántani sem szeretném őket. Meg egy iskolai út kötöttebb jellegű is és ráadásul másik osztállyal mennénk. Meg azért nem kevés pénz ez sem, ha a költő pénzt is hozzávesszük.
2016. nov. 12. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már egyszer voltam, mégegyszer nem megyek, azért nem akkora nagy szám, hogy még egyszer odamenjek főleg, hogy máshol is vannak vásárok. Szerintem érdemes lenne máshová menni. Elárulok valamit: hatalmas a tömeg, főleg ha hétvégén mész. Úgy meg élvezhetetlen. Csak hétköznap érdemes menni, de még akkor is sokan vannak
2016. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi járunk minden évben, mert szeretjük. De ha neked unalmas, akkor maradj otthon és ne rontsd másnak a kedvét.
2016. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szeretem a karácsonyi vásárt, akartam is menni, egészen addig még a szüleimnek el nem mondtam. Teljesen kiakadtak, hogy ez egy pénzcsalás és már jártam ott tavaly. Azt hiszem sikerült lebeszélniük róla, egész héten mondogatták, hogy ne menjek. Oké, hogy minden drágább, de úgyis csak egy forralt bort és pár apróságot vesz az ember ott. Szerintem lemondom a kirándulást. Ha lesz pénzem majd elmegyek újra pár év múlva.
2016. nov. 12. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen "igaza van" a szüleidnek.

Egyszer már ettetek bablevest, ezért teljesen "pénzcsalás" úja bablevest enni.


Idézném az egyik előttem írót: "maradj otthon"!

2016. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*úja / újra
2016. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tavaly se nagyon tetszett nekik, hogy elmegyek. De hát az ő pénzük, ők döntenek.
2016. nov. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!