Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan EUs ország ahol jók...

Van olyan EUs ország ahol jók az életkörülmények, biztonságos és nem lehetetlen ott letelepedni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nemetorszag, ausztria- jobb mint mo, es nem lehetetlen letelepedni, biztonsagosnak inkabb ausztria mondhato

europai, de nem eus, biztonsagos,nagyon jo eletkorulmenyek, viszont lehetetlen kb letelepedni- svajc

2016. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Svájcban lehetetlen letelepedni? Csak szólok, hogy az EU polgárainak szabad mozgáshoz való joga kiterjed Svájcra is, hiába nem tag.
2016. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
magyarország szerintem nem az az ország. Viszont tőlünk nyugatabbra nem hibázhatsz.
2016. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de okosnak hiszed magad, 2. :D

csak szolok, hogy itt elek mar egy jo ideje, es jogok ide vagy oda, kb tenyleg a lehetetlen kategoriaba esik, miutan nem egyszeru sem munkat, sem bewilligungot , sem lakast szerezni... :) nyilvan a lehetetlen- szo szerinti ertelmezesben kiesik az eus orszagok tekinteteben, de hidd el, jelentheti az a nehezet is.

2016. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Németország, Ausztria, Hollandia, Dánia, Belgium, Svédország, Finnország, Észtország.
2016. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
És most mit is akarsz mondani valójában? Először jött a "lehetetlen letepedni", most már ott vagyunk, hogy "nem egyszerű letelepedni", a végén már csak eljutunk az igazsághoz is, ami az, hogy Svájcban sem nehezebb letelepedni, mint bármely más EU országban: legyen munkahelyed vagy pénzed és készen is vagy. Valahogy másfél-kétmillió embernek sikerült is ez a lehetetlen küldetés.
2016. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt akartam vele mondani, hogy amig mondjuk nemetorszagban / ausztriaban egesz egyszeru munkat kapni nyelvtudas nelkul, ill lakast berelni, addig svajcban meg nyelvtudassal is nehez mindezt elintezni. szerintem egyertelmu voltam.
2016. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!