Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben olcsó, biztonságos...

Bécsben olcsó, biztonságos parkolohely?

Figyelt kérdés
Folyami hajon dolgozom. Erdélyben élek. Lesz 5 szabadnapom, és azt terveztem, hogy a barátnőmmel 5 napig lassan jönőnek Bécs fele, itt ott Meg állnak éjszakára, Meg néznénk 1-2 helyet. 1 hónapot fogok dolgozni, utána Bécsből megyek haza. Van biztonságos parkolohely, ami nem kerül vagyonokba, lehetőleg fedett és őrzött? Csak mert 30 napig egy nem mozdult autó biztos szemét szúr valakinek. Főleg hogy még idegen rendszama is van. Esetleg becs közelében, ahonnan könnyen ellehet jutni. Az is jó.
2016. okt. 3. 14:23
 1/1 anonim válasza:

Ahamm, vannak P+R parkolók, elég olcsók, őrzöttek is, én oo szoktam hagyni a kocsit mindig 1-2 napra, amikor Bécsbe megyek meló miatt.


Nézd meg itt:

[link]

2016. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!