Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mely országokban keresettek a...

Mely országokban keresettek a geo- szakok?

Figyelt kérdés
Valmilyen geológiai vagy geofiziikai szakra szeretnék menni, külföldre, bár jelenleg még csak 9.-es vagyok. Anyukám nem magyar, ő félig német, félig holland így ezekben az országokban gondolkodom, de szóba jöhet még Dánia illetve Skandinávia, a kérdésem az lenne hogy melyik országba a legérdemesebb ilyet tanulni, mert akkor azt a nyelvet elkezdeném tanulni és akkor tudnék oda menni. Eddig csak angolul, németül hollandu beszélek, és most kezdtem el francia kétnyelvű gimibe járni és nehéz :) de imádom a nyelveket, szóval nem akadály :D

2016. nov. 15. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármilyen problémád lenne, ezek a képzések adnak olyan tudást, hogy nem okoz majd gondot állást találni, mégha nem is szigorúan szakmán belül. Azt javaslom, hogy angol nyelvű képzésre jelentkezz, akármelyik országba is mész tanulni, mert szakirodalom, szakkifejezések jórésze angolul van, úgyhogy mindenképp előnyt jelent ha már eleve angolul tanulsz.
2016. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat, foleg németül szeretnék tanulni mer azt tekintem első anyanyelvemnek, de természetesen angolul is nézelődök
2016. nov. 16. 21:18
 3/5 csimbile ***** válasza:
100%
szia , én izlandon élek itt eléggé keresett a geo szakos emberkék , úgyhogy csak tanulj angolul is és ha már unalmassak a nyelvek vedd mellé az izlandit is és hajrá :)
2016. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Valaszodat, esetleg azt nem tudod hogy izlandon van e angol nyelvű képzés az egyetemen?
2016. nov. 26. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy foldmero ismerosom aki nagyon jol keres magyarorszagon. egy hatalmas palotaban lakik ami 4 szintes es 4en laknak benne az elettarsaval es ket gyerekevel. nemtudom hogy neki sikerult csak pont egy arany allast kifognia vagy pedig ilyen jol fizet ez a szakma, de biztos, hogy nem okoz majd gondot elhelyezkedni benne
2016. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!