Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsi szállás Booking.com hiba?

Párizsi szállás Booking.com hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben foglaltam Párizsba szállást holnap lesz esedékes a utazás. Az előleget(foglalás fele)ma reggel vonták le a számlámról. A gond az, hogy az SMS-ben ,amit küldenek a pénzmozgásokról, egy teljesen más hotel neve van ott!!

Utána pedig: 75 PAPARIS 20 FRAFR. Utánanéztem ez egy kerület gondolom, ebből rájöttem, hogy az eredetileg foglalt hotelem isitt van, viszont aminek a nevét leírták (Hotel Belgrand) is 2 utcával arrébb.


Lehetséges hogy a Belgrand valami francia szó is, vagy hiba lehet a gépezetben? Booking.com-on, teljesen rendben minden az eredeti szállást mutatja.



2016. nov. 27. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy rossz témába nyitottam!
2016. nov. 27. 11:44
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én azt gyanítanám, hogy egy cég több szállást is visz ugyanazon a cégnéven és/vagy a szállás mögött álló cég székhelye máshol van.
2016. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha atkuldod a szoveget amit kuldtek, akkor lehet, tudunk segiteni, de ebbol igy semnit sem ertek sajnos.
2016. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos csak az SMS-re tudok hagyatkozni a Takaréktól, még netbankon sincsenek részletek, email-ben sem jött semmi.

Kicsi utána néztem a két hotelnek szinte teljesen ugyanaz a dizájnja(a szobáknak), szóval lehet az egy cég lesz a helyes megoldás.


Gondolom attól még oda menjek, ahova foglaltam.

2016. nov. 27. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Több hotelt visz 1 db másik cég/hotel, így ez esetben nem releváns hogy a levonás mástól jött.
2016. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódni emiatt, a levonást nem a booking.com intézi, hanem maga a szálloda.
2016. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!