Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Izlandon él, az mióta él ott?

Aki Izlandon él, az mióta él ott?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz munkát, szállást találni? Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 21. 13:30
 1/9 anonim válasza:
69%

Ha most azt mondom hogy kirepültem és bementem az 1. helyre önéletrajzzal és kaptam egy 3 szobás bérlakást + 900E nettót tányérmosásért akkor veszed a repjegyet?


Nehogy már bízz egy névtelen fórum válaszolóiban!


Aki izlandon él és értelmes az úgyse használja ezt. Eddig 2-3 magyar izlandi GYIKezóvel találkoztam 3 év alatt, úgyhogy sok sikert a válaszadók fölkutatásához.

2016. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs venni a repülőjegyet, attól mert válaszol. A kíváncsiságot ne keverd a naivsággal :).
2016. nov. 21. 14:23
 3/9 anonim válasza:
65%
Nehéz mert 1 kevesen vannak 2 nyelvismeret nélkül lehetetlen. De am jó a gazgadág, és még jobb lesz.
2016. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A munkanélküliség pedig elég alacsony ott (2,8% a 2016 júniusi adatok szerint), angolul pedig jóformán mindenki beszél ott.
2016. nov. 21. 15:54
 5/9 anonim válasza:
30%
És angolul akarsz ügyet intézni?
2016. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de mivel vélhetően te nem Izlandon élsz, így a válaszod nem releváns!
2016. nov. 21. 16:28
 7/9 anonim válasza:
36%
Kb. annyit élnél angol munkakereséssel ott mint itt. Fölvennél olyat, aki 2 szót beszél magyarul?
2016. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ellehet helyezkedni angollal. 2 emberrek is találkoztam, aki kint él és nem beszélik a nyelvet. Csak az egyikről tudom, hogy a vendéglátásban dolgozott akkor.
2016. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csimbile ***** válasza:
100%

Először is látom értelmes válaszokat kaptál a tisztázás végett aki jól beszél angolul az bármelyik betöltendő állásra jelentkezhet

Én elég régóta élek 10 éve , szállást nehezebben találni mint állást

állást ha van hirdetve és jól beszélsz angolul akkor ha bemész és alkalmas vagy azonnal felvesznek

szállás : nos ez a nehezebb , olcsó albérlet nem igazán van ami annyit takar 150,000 isk és 2 havi kaució plusz víz és villany fizetése , de van ahol nincs ki kell fogni.

2016. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!