Kezdőoldal » Utazás » Európa » Luton-London, Victoria station...

Luton-London, Victoria station. Vonat vagy busz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemsokára megyek WizzAir-rel Lutonra, onnan szeretnék eljutni a belvárosba a legolcsóbb módon. 2012-ben kb 9 fonttért vitt a 920-as busz (wizzairen keresztül foglalva) ha jól emlékszem. Manapság mi a legolcsóbb mód? Vonat? A1-es busz? (az A1-es a londoni városi busz, ha veszek 3 napos metró/busz bérletet, azzal ez használható?

Köszi!



2016. dec. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb az easybus tud lenni ha sikerül jó áron foglalni.
2016. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen, azt néztem, 10 font/út körül van, van pár 2 fontos is, de késő este csak sajnos. Valamint első ránézésre itt a pontos járatra kell megvenni a jegyet, nem elég a napot megadni mikor utaznál (2012-ben a wizzairen keresztül foglalva a napot adtad meg és bármikor felhasználhattad aznap )

Még nézgelődök, van még bő 3 hónapom rá

2016. dec. 3. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Lutonból szívás a vonat és drágább is, mint a busz, de az A1essel eddig csak olyan rossz tapasztalataim vannak, hogy soha, senkinek nem ajánlanám. Nem érvényes rá semmi, repjegyvásárláskor meg lehet venni oda-vissza a jegyet rá.

(Régen egyébként nem volt rossz az A1, de kb másfél-két éve átváltozott a rendszer és borzasztó lett)

2016. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Greenline 757 lesz most is úgy tűnik, azzal mentem anno is. 17Font/22EUR oda-vissza, rugalmas időponttal (megjelölt vagy bármely másik későbbi járatra fel lehet szállni).

Ennél olcsóbban max az előző hozzászólásban is említett szolgáltatóval lehet menni, de sajnos rosszakat olvastam róluk, nem kockáztatok. Köszi mindenkinek!

2016. dec. 3. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
easybus a legolcsóbb, 2 font is lehet a jegy jókor foglalva. viszont ha 20 kg-nál több a csomagod, 10 fontra meg is büntet. tehát lényegében mindenki fizethet, mert általában 20-23 kg-os csomaggal utazik a nagy többség.
2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy bevállalom, főleg hazafelé, még a végén lekésem a gépet, nem éri meg az a max 12 font amit spórolni lehetne, ha az ember kifog 2db 2 fontos jegyet: [link]


És egyelőre azt se tudom, hogy a

Victoria BHP Greenline vagy a Victoria-National Express-nek nevezik a Victoria állomást :)

2016. dec. 3. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a hozzászólásokat a linkelt oldalon. Többen azt írják, hogy az easybus helyett a national express-szel kellett végül elmenniük. Ezzel csak az a bökkenő, hogy az easybus jegyek, már évek óta national express buszokra szólnak.
2016. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!