Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mernétek elmenni a bécsi vásárba?

Mernétek elmenni a bécsi vásárba?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk az osztállyal és próbálom nyugtatgatni magam hogy csak nem lesz baj, mégis eléggé félek azok miatt amiket most olvastam. Beparáztam, hogy mi lesz ha robbantást csinálnak a migránsok... mennyi az esélye, hogy holnap tennék meg ezt?

2016. dec. 9. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanakkora az esélye, mint annak, hogy holnap kilépsz a kaputokon, és keresztülhajt rajtad egy autó.

Ne parázz, érezd jól magad! :)

2016. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hogyha belegondolsz hogy eddig hany robbantast csinaltak Becsben a migransok (nulla) akkor annyira nem rosszak az eselyeid. Nem szabad ilyenektol felni. Ugy eld az eletedet, ahogy neked tetszik. Aminek jonnie kell, az ugyis jon.
2016. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szolj apunak es anyunak hogy kottessek ki a tv-t, vagy ne nezzenek kormanypropagandat ('kozszolgalati' csatornakat meg tv2-t, echo tv-t, es tarsaikat), mert megrohasztja az agyatokat.


Irrealis dolgoktol felsz, koszonjuk meg egyutt Orban Viktornak es tettestarsainak, hogy mar a gyerekek agyaba is elultettek a retteges es az ok nelkuli idegengyulolet szikrajat.

2016. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
57%
A terroroisták, pont azt akarják elérni, hogy az emberek féljenek. Szóval ne félj!
2016. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor megleplek: migransok egyetlen egy robbantast sen kovettek el, ellenben atlag francia allampolgarok, akik kihasznaltak a jelenlegi tebolyt az agyatlansagaikra, igen.
2016. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Csak támogatni tudom az előttem szóló véleményét, hogy a kérdező dobjon ki minden tévét és rádiót a lakásban, majd holnap a kirándulás során menjen oda az osztályfőnökéhez, és jelezze neki, hogy elégedetlen a szakmunkásképző pedagógiai programjával, és a jövőben egy jobb iskolában szeretné folytatni a tanulást.

Olyanban, ahol tanítanak is valamit.

2016. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én Bécsben lakom és elég sokszor voltam már kint a vásárokban is. Még nem robbantott fel senki. :)
2016. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap jöttünk haza Bécsből, és teljesen nyugis volt a Rathaus előtti karácsonyi vásár. Délelőtt nem is volt nagy zsúfoltság. Nem volt olyan érzésem, hogy tartani kellene bármitől is.

A Schönbrunni kastély udarán levő is nagyon jó.

2016. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
"El mernétek-e menni a bécsi vásárba?" Írjunk magyarul, ha lehet. Amúgy el, miért ne?
2016. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Busszal mentek? Hidd el, többen halnak meg évente busz vagy egyéb más közlekedési balesetben, mint robbantásokban. Terrortámadás nem most történt először, 10 éve is voltak.
2016. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!