Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elvesztettem az irataimat,...

Ágoston György kérdése:

Elvesztettem az irataimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kedd délután van és tegnap elvesztettem az irattartómat (benne: jogosítvány,személyi, diák, lakcím stb.)És szombat reggel utazok Franciaországba és a jegyhez a személyi számát adtuk meg. Nagyok kérlek segítsetek!!!

2016. dec. 13. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Bejelenteted, hogy elveszett? Az fontos, mert visszaélhetnek az irataiddal, plusz kérhetik is, amikor újat igényelsz.

2. Van úteleveled? Ha igen azzal is tudsz utazni. Ha nincs akkor sürgössen kell csináltatnod új utazásra feljogosító okmányt.

3. Nézd meg az adott légitársaság honalpaján, hogyan lehet megváltoztatni a már beírt személyi számot.

2016. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
holnap reggel rendőrség - adnak ideiglenest!
2016. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Spanyolországba utaztam nyáron Ryanair-rel úgy, hogy a személyivel csekkoltam be, és végül az útlevelemmel utaztam (utolsó pillanatban nem találtam, és már nem volt idő keresgélni). Semmi probléma nem volt belőle, meg sem említették.
2016. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, mit adtál meg. A beszállító személyzetnek fogalma sincs róla. Ha van útleveled, nyugodtan mehetsz azzal is.

Egy repteres

2016. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!