Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németben élek és dolgozom 1...

Nagy Gééaza kérdése:

Németben élek és dolgozom 1 éve, bejelentett lakcim, biztositott német auto stb. Ausztriába tervezem költözni. Nos tudnátok, segiteni, vagy akár hasznos oldalt linkelni ahol a németből ki és ausztriábol be jelentkezéshez minden infot megtudok?

Figyelt kérdés

Banki ügyek

Mikor kell ki és bejelentkezni

Auti biztositás átiratás

Adobevallás



#Németki #ausztriabe
2016. dec. 19. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Állando lakcimem Magyarországon van.

Ausztriábol lehet e intézni a német adobevallást? Bankkártyát hogyan érdemes megszüntetni, hiszen ha itt németben mehszüntetem akkor nem lesz Ausztriában ugye és pénzt nem tudom min "hordozni". Szoval elég sok bennem a kérdőjel. 23 évesen egyedül ez kicsit nagy falat.és szerintem érthető is

2016. dec. 19. 23:54
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Igen Ausztriából is ellehet intézni a német bevallást, ugyanúgy Magyarországról is. Csak figyelj oda, hogy biztonságosat keress és véletlenül se fizess előre semmit! Voltak olyan ismerőseim, akik fizettek és nem kaptak semmit, és olyanok,akik nem, na azok már megkapták.


Miért kellene megszüntetned a Német kártyád? Nekem is megvan még. Ezt nem értem:)



Itt van egy két információ is , az ország éppeni híreiről egy két hivatalos dolog is. A többire nem tudok választ adni, de ezen az oldalon vannak hasonló fórumcikkek, illetve te is írhatsz, ha van kérdésed ott jobban tudnak válaszolni.

[link]

[link]

2016. dec. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. dec. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!