Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért van az, hogy általában...

Miért van az, hogy általában jobban kijövök a kelet európaiakkal, vagy a még keletebbikkel mint a nyugatiakkal?

Figyelt kérdés

Például jobban megértem a keletnémeteket, mint a nyugatnémeteket.

Vagy a lengyeleket, ők nagyon szimpatikusak, de a németek pl úgy tudom utálják és lenézik őket.

Voltam hollandiában, annyi gusztustalan furcsa embert mint ott még nem láttam, próbáltam néhánnyal kapcsolatot tartani de olyan pökhendiek és lenézőek, hogy lehetetlen.


Ellentéttel ezzel a lengyel, ukrán, barátaim teljesen jófejek, segítőkészek, nyitottak. Érdekes nem?


2016. dec. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

hát sztem a te meglátásod elég érdekes,, én ezt eddig sehol nem így tapasztaltam, pedig bejártam már kb egész Európát. na a keleti országokból mindig menekültem, de hogy pont a hollandokkal mi a bajod, az jó kérdés, sztem abszolút nyitott, normális a többség.

a németekkel kapcsolatban még megértem a bajodat, azok tényleg nem egy túl szimpi nép, de főleg azért mert a keletieket lenézik nagyon, tök mindegy h magyar vagy román, na de ők egy külön állatfaj

2016. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát sok olyan hollanddal találkoztam, laktam is együtt akik olyan furcsák voltak mint valami elb...szott disney mese, kezdve attól, hogy a holland csaj akivel laktam a büdös bugyiját (szép lány volt) bedobta véletlenül a ruháim közé, vagy épp papagájszarban kellett aludni mert madárházat csinált egy másik pár a lakásukból, vagy vacsora közben akkorát böfögtek mint az állat.

De nekem mindig minden ilyen különös ember megmondta végül, hogy változtassak a viselkedésemen mert nem tudnak elviselni.


érdekes módon a keletiek meg jófejnek tartanak és sosem kritizáltak.

2016. dec. 24. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem jo az altalanositas.
2016. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy néhány szerencsétlen tuskóval együtt laktál, nem kell általánosítani teljes népcsoportokat.

Azért többnyire nem a nyomorszinten tengődő albérlőtársak reprezentálják az adott országot!

2016. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha minden ember azt mondja, hogy változtass, talán el kellene gondolkodni, hogy lehet, hogy veled van a baj.
2016. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!