Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország, Costa Brava,...

Spanyolország, Costa Brava, Calellara szeretnék menni a nyáron. Volt valaki aki esetleg véleményt mondana?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni róla?
2016. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen en voltam. Attol fugg milyen jellegu nyaralast szeretnel.

Ha meghitt, nyugodt, csaladi nyaralast ahol biztosan tudsz ejszaka aludni es pihenni, akkor nem ez a jo hely szamotokra.

Ha bulizni mesz, fiatalokkal talalkozni, akkor igen.

Szallasbol azt ajanlom hogy minimum 3 csillagosba menjetek. Kenyelem szempontjabol egyreszt, masreszt meg sajnos az alacsonyabb kategoriaban elofordulhat hogy epphogy van ablak a szoban, esetleg a szemetledobora/ konyhara nez. Egy gyors check foglalas elott a tripadvisoron sosem arthat.

A tengerpart olyan amilyen (eleg zsufolt es sajnos egy reszen valamilyen csatornaszeru is belemegy), apro kavicsos (olyan ami mar majdnem homok de nem az a finom szemu), es delutanonkent mar nem tul tiszta. Nyilvam idojarasfuggo is, de nekunk pl sokszor delutanra eleg algas volt a viz. Ha erre erzekenyek vagytok akkor erdemes olyan helyet valasztani ahol alternativakent van medence.

Amugy a hely maga nem unalmas, Barcelona ott van egy kopesre (kb 1 ora kocsival ha jol emlekszem), a kisvaros foutcaja meg eleg nyuzsgo estenkent. Rengeteg bar, diszko, etterem van. Olyan igazi udulovaros. Viszont ennek megfeleloen a kozpontban eleg hangos is.

2016. márc. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pl arra lettem volna még kíváncsi, hogy mennyire nehéz Barcelonába bejutni, ha nem bérelsz autót. Ugy értettem van elég jó vonatjárat.
2016. márc. 23. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nagyon szuper "zónázó" vnat van, végig a tengerparton megy, gyönyörű látvány, nagyon könnyű bejutni:

10-20 percenként jár, 1 óra az út, itt van a menetrendi tábla is (mondjuk lehet, a nyári menetrend más lesz, de minden állomáson van érvényes kis menetrend)


[link]

2016. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És még mindig az első vagyok, de még nem hangzott el: a tenger hirtelen mélyül és ha viharos - szeles idő van, vigyázzatok a fürdőzéssel és a parton, mert könnyen elsodorhat.
2016. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat :) Közben én is keresgélek a neten, nézegetek Barcelona látványosságai után, biztos nagyon szép lesz. És köszi a linket a vonatjáratokkal, tanulmányozni fogom.
2016. márc. 24. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

1,4,5 vagyok.

Barcelonai látványosságok - ebben az 1-es, 2-es vagyok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__7023882-barcel..

2016. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, kedves vagy ! Ezekre mind ráolvasok neten, a legtöbbje már a listámon is volt, de akad még utánanézni való... Júliusra van foglalásunk, igy alaposan fel tudok készülni addig :)
2016. márc. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!