Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Spanyolországról?

Figyelt kérdés
Most nyáron mennénk a tesómmal, kocsival. A Grand Tours szállását szeretnénk lefoglalni Tossa de Marban. Volt már ott valaki? Van valakinek valamilyen tanácsa az országgal kapcsolatban? Milyen útdíjakat kell fizetni?
2016. dec. 30. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam saját kocsival Barcelonában, de a hazajövetel után megfogadtam, hogy az életben nem autózok még egyszer 4.500 km.-t, mert sem ülni, sem állni nem tudtam már utána egy darabig.

(2.000 km oda + 2.000 km vissza + az ottani kirándulások.)

Gondold végig, hogy megéri-e neked, hogy az üzemanyag + az autópályadíj + parkolási díjak kb. 200-250ezer Ft körül lesz.


Ha kibír ennyit az autód is és te is, akkor hajrá!

(A repülő olcsóbban kihozható.)

2016. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó repülés korában minek autóval menni ilyen messze??????
2016. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont tegnap néztem május vége - június elejét Barcelonába 40től már volt retúr.
2016. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az út nem gond, mindenképpen kocsival mennénk. Mennyibe kerülnek csak az útdíjak? Ti hol mentetek? Végig Franciaországon, alul, meg Olaszországon át, vagy fel Németország felé? Mi az előbbi útvonalon mennénk, amit először kidob a Google Maps. Milyen az ország? Mire kell figyelni? Mennyire komoly a bűnözés?
2016. dec. 30. 18:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Értjük mi, hogy neked nem gond az autózás, de akkor is a repülőt ajánljuk.
2016. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra akartunk kilyukadni hogy ha felajánlanak egy ötezrest és egy húszezrest akkor az épeszű a húszezrest választja.

Vagyis ha olcsóbban és kényelmesebben is lehet utazni akkor ki az aki a drága és kényelmetlen megoldást választja?

2016. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hogy 5-en utaznak. Akkor már nem olyan olcsó fejenként 50k..

Nekem is kényelmesebb autókázni 3 ezer kilométert. A repülőt annyira nem szeretem, a fülem is szétszakad és fáj 2 napig. Az út meg 1 max másfél nap kocsival. (Kelet Magyarországról, Észak Angliába)

Nekem sokkal izgalmasabb, élvezetesebb a kocsikázás.

Mit érdekel titeket, hogy a kérdező kocsikázni akar? Nincs azzal semmi gond. Énis autóval mennék inkább. Ha egyedül mennék, akkor lehet elgondolkoznák a repülőn, de nem kizárt a kocsi sem.

2016. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

"Mennyibe kerülnek csak az útdíjak? "


Minden orszagnak van a neten autopalya kezelő honlapja!Ott pontosan meg tudod nezni mennyi az annyi.....de csatlakozva a többiekhez en meggondolnam ezt a helyedben,mert nekem ami az altalad említett autós útról először beugrik az az anyagi csőd

2016. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Barcelona május 5-11, 74 euro /fő oda-vissza...
2016. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod, hogy lesik, hogy ki parkol le tilosban, és egy percen belül már el is szállítják az autót.

Helyette hagynak egy matricát a járdán, hogy nem ellopták, hanem elszállították.

A hivatalos álláspont a bűnözésről, és a közúti büntetésekről:

[link]

2017. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!