Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt valakinek ebben...

Tamas922 kérdése:

Van itt valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy keszulok haza nyaralni Angliabol, aztan nagyon sok cuccom van a repulo igy elkepeszto lenne, barmennyit is keresek abban sem vagyok biztos h kb 50 kilo pogyasszal felengednek ra. Az otletem az, hogy felutazok Londonba es onnan a Victoria Coachrol indulok busszal a nepligetbe. Nem tul draga, egesz barati, de 28 ora az ut. Gondolom semmikepp sem lesz komfortos, de ha lenne itt valaki akinek van ebben tapasztalata es kifejtene, hogy jobb-e esetleg mint a telekocsi azt megkoszonnem. A telekocsin is merengek, de sokszor nem indul, szoval kell egy B terv. Vonattal semmikepp nem szeretnek utazni, bar szivem szerint azzal mennek, de vonatozzon at ay "uj" nemeteken a halal. Koszonom a valaszokat!!

2016. júl. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. tizenhuszon eve au-pairkent eltem Londonban 3 evet. Az elso 2 evben penz hianyaban mindig busszal mentem haza. De nemcsak en, hanem sok mas au-pair ismerosom. Abszolut kibirhato volt. Jo, mondjuk eleg fiatal is voltam akkoriban ;)


4 orankent a busz megall, pisi/kaki/cigi/kajaszunetre.

De van a buszon is wc (legalabbis nekunk volt). De lehet hogy ott is van egy limit, hogy hany csomagot vihetsz magaddal. Lehet ha veszel 2 jegyet, akkor melled nem ul senki, es akkor dubla mennyisegu csomagot viheszt magaddal, az ures helyen meg el tudsz fekudni. ;) Egyszer utaztam ugy, hogy mellettem nem ult senki. Elfekudtem, a labam felraktam az uvegre es olyanokat aludtam, hogy allitolag meg horkoltam is...


Vagy keress szallitmanyozo cegeket, biztos van a postan/fedex/ups-en kivul meg valaki aki szallit dolgokat.

2016. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! De ha mondjuk van egy nagy gurulos borondom amiben benne van mindenem, azt minden tovabbi terites nelkul betehetem a busz csomagtartojaba nem?
2016. júl. 26. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mentem azon a vonalon, igaz ellentétes irányba. Az út maga volt a kín, soha az életben nem vagyok hajlandó ennyit buszozni szar eurolines buszokkal.
2016. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyaralásra 50 kilós poggyász? Hát azért az durva... Jó, biztos hoznál ajándékokat is... Én lehet, inkább feladnám postán a csomag egyik felét, a maradékkal meg kényelmesen felszállnék a repülőre :-)

(persze ár - függő, ezt Neked kell kikalkulálni, mi éri meg jobban)

2016. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laila Qassam válasza:
eurolines buszal jottem le coventrybe es nem volt kenyelmes, viszont van wc rajta.
2016. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!