Kezdőoldal » Utazás » Európa » Le szeretnék menni a családomm...

Le szeretnék menni a családommal Ausztriába sielni nyáron több hétre, hol tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Ugy értem gondolom bárhol lehetne de nekem olyan szállás kéne mivel apummal mennénk ahol ugy 1-2 honapot tudnánk tölteni az alpoknál és olcson (mert néztem ilyen 4-5száz eurosat 6-7 napra az meg nagyon drága , ilyen kis faházra vagy apartman féleségre gondoltam olyan van az Ausztriába az Alpokban ahol korrekt árakon lehet nyáron megszállni ? (ilyen napi 2-3 ezere gondoltam)
2010. máj. 4. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaprun környékén, kis faluban kereshetsz, de azt tudnod kell, hogy nyáron a síelés valódi luxus, ezért a hóbiztos helyeken valószínűleg minden ágyat könnyedén eladnak. Ha olcsóbb szállást szeretnél, a pályáktól kicsit messzebb kell keresned. Az OSztrák Idegenforgalmi Hivatalnál érdeklődj, vegyetek náluk szállásjegyet (20 eur/db körüli áron kapható), adnak mellé katalógust, hogy hol lehet szállásra beváltani. A legtöbb helyen 1 jegy/fő/éj "árban" számítják a szállást. Így már elérhető az áhított nyaralásotok :=). Jó utat!
2010. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.sonnbichl.com

De itt nincs nyáron hó :-(

2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!