Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kréta szigetén, Chania városba...

Kréta szigetén, Chania városban bérelt már valaki autót? Mit ajánlanátok? Konkrét helyet tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresgéltem már a neten, de kicsit drágának találtam a bérautókat így arra gondoltam, hogy nem foglalnék előre autót, hanem majd ott a helyszínen egy helyi autókölcsönzőben bérelünk valamit.


Pl. ezt néztem, 84 EUR/nap ( [link]


2 napra kellene, Balos-ra és Elafonissi-be szereretnénk elmenni autóval.


Köszönöm szépen.


2017. jan. 10. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bicicklizzetek, vagy motor. :D


Komolyra fordítva a szót, a helyi autókölcsönzős ötletre vigyázni kell, csúcsidőszakban az egész üres.

2017. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a reptéren béreltünk autót.
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javasolnám a közösségi közlekedést, ami olcsó és jó.

Amúgy én október végén béreltem ott legutóbb, akkor helyben bármelyik kölcsönzőben 25 euró volt biztosítással együtt. (Naponta, ha rövid időre vetted ki)

2017. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Többnyire az a gyakorlat, hogy amikor az emberek többsége szembesül az árakkal, akkor inkább motort bérelnek.

Mivel sok a gyakorlatlan "kényszer"motoros ezért sok a motoros baleset is turnusváltáskor.

A görög helyi közlekedés is egy nagy kaland, viszont olcsón minden elérhető.

Csak menet közben érdemes buzgón imádkozni.

:)

2017. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!