Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megvettem a repülőjegyet de...

Kollár Szabina kérdése:

Megvettem a repülőjegyet de az online indulásnál vmiért nem fogadja el a személyi igazolvány lejárati dátumát. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi indul online és hova?
2017. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Online chekkolásnál nem fogadja el a dátumot.
2017. jan. 10. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy screenshotot!
2017. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most ismét próbálkoztam és ezt az üzenetet kaptam

Check-in

online

Add/Amend Travel Document

Information

Change

name

SELECT PASSENGERTRAVEL DOCUMENTSADD PRODUCTSSEATSCHECKOUTGOODS INFORMATIONCONFIRMATIONBOARDING PASS

Online Check-in


Budapest BUD to EDINBURGH

Thursday, 12 Jan 2017 Departs: 12:45 Arrives: 14:50 Flight No.: LS788


Select all passengers

Mr Tibor Rácz

We’re sorry our online check-in limit, of seats that we can allocate automatically, has been reached so we’ve switched you to airport check-in. Please do not worry, there isn’t a problem with your booking and your seat(s) will be allocated at the airport. Please note you will not be charged any additional fees for collecting your boarding pass at the airport.


Go back a step

About us | Terms & Conditions | Privacy Policy | Website Help | Site Map © Jet2.com 2002-2017. A subsidiary of Dart Group PLC

2017. jan. 10. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A reptéren tudsz majd becsekkolni, azt írják, remélhetőleg nem azért mert túlfoglalták a járatot.
2017. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És túlfoglaláskor kapok időpontot másik járatra?
2017. jan. 10. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen + kártérítést is
2017. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!