Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol élnek nagyobb számban...

Hol élnek nagyobb számban oroszok ma Németországban?

Figyelt kérdés
Gondolom a volt NDk-s területek (Berlin,Lipcse,Drezda), illetve Baden-badent, Amorbachot és Frankfurt környékét tudom ahol nagyobb számban élnek. Ezeken kívül még hol?

2017. jan. 12. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Ezt általában úgy a legkönnyebb megnézni, ha egy adott országon belüli kisebbségre vagy kiváncsi, hogy megnézed a bűnügyi híreket, és mindjárt látod a különféle nemzetiség területi koncentrációját.

na most.

Az orosz szervezett alvilág berlinben, frankfurtban, és a ruhr vidék városaiban a legerősebb(köln, düsseldorf, duisburg,dortmund).

Itt jelentős orosz kisebbséggel lehet találkozni.

2017. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nalunk a gyarban, mert itt a dolgozok 70%-a orosz :D
2017. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Aachenben éltem (a belga és holland határvidéken), és ott (is) volt egy kis orosz negyed, pedig nem egy metropolis a maga nem egészen 250000 lakosával. Ráadásul pont az ország ny-i, Oroszországtól távol eső oldalán van.
2017. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!