Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy 2-3 napos Amszterdami...

Egy 2-3 napos Amszterdami városnézés mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
Most leszek 18 éves,és már régóta el szeretnék jutni Amszterdamba.Azt terveztem hogy majd tavasszal kimegyek,csak még nem vagyok igazán tapasztalt ebben a témában.Szerintetek helyileg hol érdemes szállást foglalni,mert Amszterdamban elég drágák,illetve melyik légitársasággal érdemes menni?A wizz air tűnik a legolcsóbbnak viszont az csak Eindhoven-ig megy,tehát az Amszterdamba jutás sok időt vesz igénybe.Tudnátok adni néhány tippet?

2017. jan. 14. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
easyjet megy amszterdamba
2017. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KLM is megy, most Május 9 - 16 ig 37800HUF. Most néztem random dátummal.
2017. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A skyscanneren meg tudod nézni, egész hónapra is, hogy mikor vannak a legolcsóbb repjegyek. Pl. március 8-11 dátummal a KLM-mel cca 26000 Ft a retúrjegy. A wizzairt nem szeretem, nagyon kicsi a felvihető, ingyenes kézipoggyász, a feladott meg drága.

[link]


Érdemes figyelni a repjegyportal.hu-t, facebookon is, közzéteszik a friss akciókat.

Szállást airbnb-n vagy booking.comon szoktam foglalni.

2017. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik az igényeid. Az Amszterdam-Eindhoven transzfer kb. egy-másfél óra (attól függ, busz vagy vonat), az ára oda-vissza 10-12 ezer forint, nem éri meg wizzairrel repülni. KLM repjegy időponttól függően 26-38 ezer forint, visszafelé este indul, úgyhogy két éjszaka szállás elég. A legolcsóbb szállások a hostelek, 8-10 férőhelyes, emeletes ágyas hálóteremben egy hely, közös fürdővel, vécével. Ezeknek az ára 8-15 ezer Ft éjszakánként a belvárosban, általában hozzád hasonlóan fiatal, hátizsákos turisták laknak ott, jó társaság szokott összeverődni. Airbnb-n privát szoba 15 ezer/éjszakánál kezdődik, előnye, hogy általában csak a házigazdával kell megosztani a közös helyiségeket, és általában nagyon segítőkészek a helyi vendéglátók. Összességében, ha ügyesen választasz időpontot (fentebb írták a repjegykeresőt), a szállást+utazást ki lehet hozni 50-60 ezer forintból, plusz a kaja (boltból megoldható, nem vészes) és a belépőjegyek, ha múzeumot, egyebeket is akarsz nézni. Azt érdemes előre megtervezni, hova akarsz bemenni, és kiszámolni, hogy érdemes-e valamilyen városkártyát vásárolnod.


Infókat itt találsz még:


[link]

2017. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ajánlatokat ki lehet fogni KLM nél, fapadosokat megszégyenítő árak, kiváló szolgáltatás. Én csak ajánlani tudom.
2017. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szállást booking.com-on érdemes nézni, ahogy nézem 2 éjszakára egyedül 20-25-ből ki lehet jönni hostelekben viszont a kaja pl drága, legalább is drágább mint itt szóval olvass utána hol érdemes enni.

Ismerősöm utazott Wizzair-rel, a kézpoggyász tényleg nagyon pici és homár blogon szinte hetnete kijön róla egy panasz poszt.

2017. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi nemreg voltunk ugyan nem sporoltunk vasarolgattunk is igy 500€ koltopenzt vittunk 2fore 2ejszakat voltunk. Plusz a szallast repjegyet mar elotte lefoglaltuk. Szoval nem egy olcso mulatsag de megert minden forintot:)
2017. márc. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!