Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nekivágnál Európának? Pár...

Aneeta90 kérdése:

Nekivágnál Európának? Pár napos kiruccanásokra keresek közvetlen, kalandvágyó útitársakat (20-30). Kirándulás, városnézés, fesztivál, buli, strand. Pénztárcabarát lehetőségek érdekelnének, közös megbeszélés alapján! p. Anita1990@freemail.hu

Figyelt kérdés
Városok:Róma,London,Prága,Isztambul,München-sörfesztivál stb.

2013. aug. 21. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nagyon pénztárcabarát megoldásokról beszélünk, akkor én benne lennék. :) Isztambult terveztem is, amint kicsit olcsóbb lesz a fapados repjegy. :)

London az én pénztárcámnak jelenleg egy kicsit még drága, valószínűleg Róma is.

Ami az én fantáziámat nagyon izgatja, az most Prága, Krakkó és Varsó, néhány napra Pisa is érdekelne. Ezek talán olcsóbb célpontok is.

Törökországban van néhány ismerősöm, jártam is ott, így Isztambulba csak a nosztalgiázás miatt vágyom vissza, illetve mert ott csak 2 napom volt körülnézni. :)

2013. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!