Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet mostanában...

Milyen az élet mostanában Münchenben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a közbiztonságra, fizetésekre stb.

Ajánlanátok-e valakinek,hogy oda költözzön?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 25. 05:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Kozbiztonsag kb olyan mint barmelyik europai nagyvarosban!Azaz alaovetoen rendben van!

Ha tudsz nemetul es esetleg talaltal is valami munkat szerintem hajrá!

2017. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

K. hideg van :D

Amugy a lakhatas draga, minden mas szuper

2017. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Tobb mint 10 eve elunk Münchenben, es nagyon szeretjuk. a kozbiztonsag jo, az infrastruktura is, es itt kabe minden van, amit csak ki tudsz talalni, legyen az kulturalis ajanlat, sportolasi lehetoseg, vagy akarmi.


Egy nagy hatranya van: qrva draga a lakhatas, es az utobbi evekben meg dragabb lett. Atlag nemet fizetesbol nem egyszeru, de ha attol jobban fogsz keresni akkor nem problema.


En mindenkeppen ajanlanam, ha valaki Nemetorszagban gondolkodik.

2017. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy átlag Eu nagyvárosban. Aki szereti a nyüzsit, annak jó. Én jobban szeretek vidékről bejárni.
2017. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor ezek szerint a helyzet a bevándorolt migránsok miatt nem annyira targikus, mint ahogy a média bemutatja?

2017. jan. 27. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Te komolyan elhiszed amit habonyek osszehazudoznak Nemetorszagrol?
2017. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Ehhez meg egy gondolat: München multikulti varos, a lakosok 27%-a kulfoldi, tovabbi 14%nak van valami migracios hattere, ~180 kulonfele nemzet tagjai elnek itt. De ez nem uj dolog, igy volt ez 10 eve meg 20 eve is.


Tehat ha rosszul leszel attol hogy latsz egy negert vagy egy arabot az utcan, esetleg a gyereked osztalyaban a kinaitol az olaszon keresztul az arabon at a torokig mindenfele nacio gyerekei vannak, akkor ez nem a te varosod, akkor maradj inkabb Magyarorszagon.

2017. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhinni az otthoni agymosast...illetve attol fugg? Sok Münchenben a bevandorlo ez teny. En egy mernokoket foglalkoztato cegnel dolgozom egy kutatasi projecten, a csapat osszetetele a kovetkezo: 2 nemet, 2 indiai, 1 egyiptomi, 1 pakisztani, 1 francia, 1 kinai es en. De ez itt teljesen normalis. Ok is ugyanolyan eletet elnek mint pl en: dolgoznak, csaladjuk van, neha szorakoznak. Ettol fuggetlen lehet mas az anyanyelvuk meg a vallasuk, igazabol engem rohadtul nem zavar. Ha ez teged zavar akkor nem erdemes idejonnod, egyebkent sokkal jobb itt az eletszinvonal es a biztonsag, mint otthon.
2017. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor eloszor olvastam a kerdest is szinte gondoltam hogy az egeszben a migrácsok lesznek a lébyeg.....
2017. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az igaz, hogy napközben nem sok fehér embert látni az utcán. Legfeljebb néhány kutyasétáltató nőt. Feketét annál inkább.
2017. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!