Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiskorú Magyarországbol...

Kiskorú Magyarországbol Hollandiába való utazásához kell írásos szülői beleegyezo nyilatkozat?

Figyelt kérdés
Barátokkal utazna baratokhoz, szülő nélkül. 14 éves
2017. febr. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkét szülő írásos beleegyezése lehetőleg angol nyelven. Nagykorú azért lesz vele, ugye?
2017. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Hat en nem tudom a szabalyokat de en 15 evesen mar voltam svajcban meg olaszorszagban baratommal es az egvilagon senki nem kert semmit... Meg ismerosomek es volt hogy felraktak 14 eves gyereket repulore a masik szulo meg varta a repteren amikor megerkezett. Szoval szerintem irass a szuleiddel egy sima papirt azt legyen nalad alairassal meg teloszannal de nem hiszem barmit neznenek.
2017. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Énis sokszor utaztam már szülő nélkül európán belül. Persze nagykorú az volt velem.

Kocsival szinte meg sem állítottak, egyedül angliánál voltak ilyen intézkedések.

Kérdezték, hogy hol a szülő mondtuk hogy angliában él, épp hozzá megyek. Nem foglalkoztak ezzel nagyon, simán át is engedtek.

Persze egy papír volt nálam biztonság esetén amit az egyik szülő aláírt, hogy elhagyhatom az országot stb.

Tehát valószínű nem fognak kérni ilyesmit, de azért nem árt, illetve nem telik semmibe írni egy ilyen papírt.

2017. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagykoruval, igen, de semmi rokoni kapcsolat nincs köztük. Ez lesz az első külföldi útja és nem szeretném, ha valami gond lenne.

Kettes, az én szüleimnek nem kell irniuk, 40 felett vagyok, de köszi

2017. febr. 5. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért megkérdezed a gyerek szüleit, hogy elviheted e magaddal Hollandiába? :D Kije vagy egyáltalán?
2017. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De hülye vagy utolsó. Nyilván nem a szülei tudta nélkül jönne. A lányom barátnője és nem velem jönne, hanem, hozzánk, az én családommal.
2017. febr. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!