Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szép és olcsó nyaralást...

Szép és olcsó nyaralást tervezek a nővéremmel ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés

16 lány vagyok és a nővérem idén éretségizik és szeretném meglepni egy nyaralassal a szüleimmet is bevontam már :). Azt szeretném meg tudni hogy kb 100.000-150.000ft-ból 2 főnek szállással és uttal együtt milyen helyre lehetne elmenni (lehetőleg ne busszal) ahol van tengerpart és történelmi város is egyben. Testvérem még nem járt ilyen helyen és nagyon örülne neki.

Ja és Debrecenből indulnánk :) megy a zöld kéz mindrnkinek! ;)



2017. febr. 5. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Debrecenből egy csomó olcsó repülős útja van a Wizzair-nek - keresgélj a honlapukon. Aztán, ha találtál megfelelőt, akkor a Booking.com-on tudsz szállást is nézni.
2017. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Debrecenin repterrol csak europai nagyvarosokba tudsz repulni!A lehetosegek:

London

Milano

München

Párizs

Eindhoven

Es ezzel kifujt!ezek kozul meg egyik semnrendelkezik tengerparttal!

2017. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hupsz, akkor a tengerpart tényleg nem jó.

Köszi Gandini, ezt még sosem figyeltem, hogy tengerparti városokba onnan nem megy - csak bp-i lévén mindig "csorog a nyálam", hogy pl, most is van onnan Párizs 2.990 ft-ért.


Kérdező, akkor azért bonyolultabb lesz, mert bár a Grand Toursnak vannak Debrecenből jó kis tengerparti útjai - de az bizony buszos...

2017. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek hát tudom olcsók a buszosok csak ez a mostnai olasz baleset eltántorított tőle :/ illetve ha tudtok olcsó apartmanokat mindegy hol akkor írjatok köszi!! :)
2017. febr. 5. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek busszal, ilyen súlyos baleset 20 évente egyszer történik...
2017. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt már próbáltad, hogy a rynair és wizzair oldalán néztek szét repülőjegy ügyben, és pl a bookingon szállás ügyben?

És hogy belejöjjetek a dologba, egy debreceni olcsó kanyart tesztek valamelyik utrópai világvárosba.

Annyit megér.

2017. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom még ezt a buszost átgondolom azerintetek az ugy nem éri meg ha felvonatoznánk Pestre és onnan mennénk valahova? Mert ha olcsó a jegy akkor a vonat jegy is belefér
2017. febr. 6. 06:25
 8/10 anonim ***** válasza:

"csak ez a mostnai olasz baleset eltántorított tőle"


Csak egy kérdés:

Ha ne adj Isten, de nyárig lenne vonat és repülőbaleset is, akkor gyalog mentek majd nyaralni???

2017. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne menjetek busszal!

nem a baleset miatt. Azért, mert miért töltenétek el utazással a nyaralásból 1-2 napot, amikor 2-3 óra alatt elrepülhettek egy csomó helyre? Időpazarlás.

2017. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szép és olcsó gyakran kizárja egymást. Különösen turista-szezonban, hiszen akkor lesz az érettségi is. Pl. nektek ideális lenne egy split-i nyaralás: van tengerpart is, római és magyar történelmi emlékekkel. Csakhogy pl. júniusban egy "normális" fapados jegy egy személyre/oda-vissza 70.000 Ft.

Addig még sok van, lesni kellene pl. a Wizzair vagy Norwegian Budapestről induló akciós útjait.

2017. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!