Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen szuvenírt hozzak a...

Milyen szuvenírt hozzak a velencei karneválról? Mit érdemes és milyen árban? A válaszokat köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
Hatalmas álmom volt, hogy kijussak a Velencei karneválra.Végre eljött az is, hogy megvalósíthatom(bár csak 1 napot töltök ott, nagyon várom)Olyan szuvenírt szeretnék hozni, ami olaszos, mégsem fosztja ki a pénztárcám.(gondolok ezzel olyan dolgokra mint például Bulgáriában a zagorka sör-1,7leva 1l; vagy hűtőmágnes-1leva(170Ft))

2017. febr. 6. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg álarc kapható kint, kisebb-nagyobb méretben. A kicsik normál áron vannak
2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy mit veszel mert horror draga lesz,mivel velenceből van raadasul a karneval idejerol!

A leggagyibb maszkok is valahol 30€ kornyekerol indulnak!

2017. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsi maszk vagy maszk hűtőmágnes. Én ezt hoztam. Árat nem tudok, mert már régebben volt. De ezek nem okoztak nagy megterhelést, gondolom, most is ezek vannak az olcsóbbak között. Mindkettő szép és nem gagyi.
2017. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
170 forintért semmit nem fogsz kapni.
2017. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát 170 Ft-ért szerintem sem lehet. Max. képeslapot.

Ott azért mást jelent az olcsó, mint Bulgáriában.

2017. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

"Kicsi maszk vagy maszk hűtőmágnes. Én ezt hoztam. Mindkettő szép és nem gagyi."


Leszámítva azt az apróságot, hogy egyik sem olasz, mivel ezeket Kínában gyártják!!

2017. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: nem biztos. Ha a saját városom hűtőmágneseit, szuvenírjeit megnézem, azok sem Kínában készültek. Sokkal drágább lenne ideszállítani, mint itt helyben elkészíttetni valakivel.

Egy csomó "repi" cuccokat gyártó cég van itthon, nem kínaiak.

2017. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
BIZTOS!
2017. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megrendezik a karnevált, most, is, hogy nincs víz a lagunákban?
2017. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van olcsó szuvenír, csak 3 utcával kintebb kell vásárolni, nem a Szent Márk téren.
2017. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!