Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kefaloniaba me nyi penzt...

Kefaloniaba me nyi penzt erdemes vinni?

Figyelt kérdés
Nyaron szeretnenk menni kefaloniaba baratnommel es nehany ismerossel. Grandtoursal mennenk etkezest magunknak oldanank meg es a kerdesnigazabol ezen felul mennyi penzt erdemes meg vinni tehat programokra videon lattam, hogy kis csonakokkal barlangba mennek es hajokkal szep vizekre kiusznak ott lehorgonyoznak es lehet ugralni a tengerbe valamint jolenne quadot berelni es elmenni vele valamerre.

#görög #pénz #nyaralás #fefalonia #érdemes vinni
2017. febr. 4. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Vigyetek egy dombornyomott bankkartyat...
2017. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.mindegy hogy malibuba vagy comptonba mész amúgy meg ahogy írták vigyêl bank vagy hitelkarit
2017. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem miért visz készpénzt bárki külföldi nyaralásra. Max 30 euróval el szoktunk menni a zsebünkben, a többit kártyával fizetjük.
2017. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt 2-300 eurot vígan el lehet költeni bárhol. Azon felül pedig ott a dombornyomott, ahogy írták... Bár az eladási áron számol, szóval kicsit drágább, mint az itthon vett kp.
2017. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 joe2016 válasza:
0%

tanulj meg helyesen irni Mert alig lehet Érteni Az

irásodat amit most olvastam az Kefaloniaba me nyi penzt erdemes vinni?..


le irom Neked értelmesen amit ki irtál


kaliforniában mennyi pénzt érdemes vinni

2017. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ezt kár volt... KEFALONIÁT kérdezték. Az nem Kalifornia...
2017. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egyik "n" betu helyett veletlenul szokozt nyomtam elnezest kerek... bar kedves 5. valaszolo neked sem artana megtanulni irni, mivel az kaliforniaba es nem kaliforniaban lenne... arrol nem is beszelve, hogy a telepules nevet jol irtam le. Egyebkent a kerdesem igazabol arra iranyul, hogy a programok mennyibe kerulnenek termeszetesen nem kp-t viszek (nem csak kp-t inkabb) de 2 kartyam van es az egyiket szoktam magammal vinni nyaralasokra es kirandulasokra, de latom itt a 300euros peldat. en korulbelul 500euroig gondoltam es kivancsi vagyok, hogy abbol kijonnek-e.
2017. febr. 6. 00:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh 5-ös, ez most nagyon fájt. Leoltod, hogy tanuljon meg helyesen írni, erre fel a te írásod is hemzseg a helyesírási hibáktól :-)


Kaliforniával pedig nagyot akartál mondani, pedig inkább hallgattál volna :-D

2017. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bankkártya... Egyébként a Melissani tó (a csónakos) nem drága. :)
2017. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi tavaly voltunk és elég drága minden, szóval vigyetek amennyit tudtok. Mi is szeptemberben megyünk a grand-al, már nagyon várjuk. De most több költőpénzt viszünk :)
2017. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!