Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezekben az országokban,...

Ezekben az országokban, milyenek a nyarak?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a meleget, és nem is bírom igazán. Arra lennék kíváncsi , hogy Norvégiába,Finnországba, és Svédországba milyenek a nyarak? Olyan ember kommentjétr vagyok igazábol kíváncsi aki ott él , élt. De leírhatjátok a többi évszak átlagait is. De elsősorban a nyár érdekel.
2017. febr. 10. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Személyes vélményem, hogy csak olyan kérdezőnek adnék a kezébe mobiiltelefont, aki képes a babebanben normális használatára, és mielőtt kerdez, legalább egy google keresést el tud végezni a kérdés tárgyában.

Amúgy azokat a kérdéseket, akik nem kíváncsiak az interneten felhalmozott iszonyatos mennyiségű tudásra, helyette jobban bíznak más szakmunkás tanulók tapasztalatában, eleve visszaküldeném az iskolapadba.

Tudom a szemedben ez nem válasz. De szeretném ha tudnád, nagyon mélyre tetted a lécet.

2017. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyelvtani hibákra most nem reagálok siettem , de igazad van. Viszont.. Szerintem egy személyes tapasztalat sokkal több hasznos infórmáciot tartalmaz (nekem legalabbis) mint egy éves átlag egy időjárással foglalkozó weblapon. Lehet hogy en szarul írtam viszont neked valószínű értelmezési problémáid vannak ! Ez egy kérdés feltevő oldal ahol ha megakarom kérdezni azt hogy milyen színű az ég ahoz se lenne szar közöd sem ! Nem kell okoskodni. Sajnos tele van az oldal a hozzád hasonló barmokkal akiknek arra van energiájuk, és idejük hogx regsztráljanak és okoskodjanak, nyelvtantanárt játszanak.. Szánalmas :)
2017. febr. 10. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Finnországban, főváros környékén olyan 20 fok körül van. Viszont gyakran van hűvősebb, illetve előfordulhat 27-30 fok körül is. Melegebb nem nagyon szokott lenni, főleg nem hosszabb ideig.
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az országokba BELE biztosan semmilyen.
2017. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!