Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki járt már ezekben az országo...

Ki járt már ezekben az országokban? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Nos, 5. osztályos vagyok. Jövőre, 6. osztály végén megyünk "kirándulni". Elsőnek megyünk Franciaországba, majd Angliába és onnan Brüsszelbe. Most azokat kérdezném konkrétan, akik már voltak legalább az egyik országban. Mennyivel jobb ott lenni, mint Magyarországon? 8 napra megyünk, úgyhogy lesz időnk szétnézni.

12/L



2012. máj. 8. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Brüsszel nem egy ország, hanem egy város. Belgium fővárosa.

Mindhárom országban jártam már, az angoloknál volt a legjobb, utána a franciák, aztán a belgák (akik nincsenek, mint tudjuk)

2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D Csak gyorsan írtam, lefelejtettem a Belgiumot utána :D
2012. máj. 8. 21:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak a ti véleményetekre gondoltam, de köszi szépen a választ :) Biztos jó lesz :)
2012. máj. 8. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Anglia volt a legjobb, imádtam. Belgiumba isteni volt a gofri és a sör (utóbbi asszem Téged nem érint), Franciao.: a franciák sznobok, nem hajlandóak megszólalni angolul. Párizs nem jött be, koszos és zsúfolt.
2012. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül még csak Franciaországban voltam. Ahogy utolsó mondta, a franciák sznobok, és kicsit sok a szemét néhol Franciaországban, de ennek ellenére nekem tetszett. :)
2012. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Anglia a legjobb, oda érdemes elmenni csak legyen jó idő :D(gondolom Londonban lesztek főként), utána Franciaország, ahogy az előttem szólók is mondták tényleg nem valami kedvesek az emberek. Brüsszel meg egy nagy szemétdomb (a történelmi belváros is). Bár tetszett, de oda nem nagyon szeretnék visszamenni. Viszont a nevezetességeket ha már ott van az ember megnézi.
2012. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!