Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lefkadán milyen idő van...

Lefkadán milyen idő van június elején?

Figyelt kérdés
Június elején megyünk 2 hétre nyaralni, olvastam, hogy olyankor a nappali hőmérséklet elérheti a 30 fokot, mégis személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi az időről és bármiről, mi még érdekes lehet! :) köszi

2017. febr. 23. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos mi nem vagyunk jövőbelátók, hogy megmondjuk neked ténylegesen eléri-e a 30 fokot a hőmérséklet, vagy hogy milyen idő lesz akkor, amikor pont ti mentek!
2017. febr. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nagy valószínűséggel 30-35 fok várható, csak a tengervíz hőmérséklete lehet egy kicsit alacsony a kellemes fürdőzéshez.
2017. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm szépen a választ.


#1 Nem azt kértem, hogy jósoljátok meg az időt, nem véletlen írtam, hogy személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, szerintem logikus, hogy ez alatt azt érti az ember, hogy aki volt már ott olyankor, milyen időt fogott ki. :D Remélem így már tiszta. :D

2017. febr. 24. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

...akkor most ne is inditsak egy kerdest, hogy szorfozni akarok a Balatonon augusztus vegen, es olvastam, hogy szokott szeles ido lenni, de szemelyes tapasztalat, hogy delutan haromkor van-e szel....? Meg barmirol ami meg erdekes lehet?

😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇😁😇

2017. febr. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D :D
2017. febr. 25. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Májustól már nagyon szép idő van, a tenger is egyre melegebb. Mi mindig előszezonban megyünk, idén is akkor voltunk és megdőlt a sokéves meleg rekord (júliusi idő volt), a tenger meg langyos volt.
2018. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!