Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan utazással foglalkozó...

Van olyan utazással foglalkozó cég, amely csoportos utakat szervez Rudkinoba, Oroszországba?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de nem találtam semmit. Egy rokonunk nyugszik ott, de ha saját magunk fizetnénk egy kilenc fős családnak a repcsit, a tömegközlekedést, vízumdíjat, szállást akkor azért elég húzós lenne. Hogy honnan indulna, mindegy, ilyen viszonylatban a magyar távolságok már semmiségnek tekinthetők.

2017. febr. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olcsóbb lenne bármilyen irodán keresztül is. Ott is ki kell fizetni a vízumot, utazást, szállást, plusz még rárakják az illetéket, meg egyéb kölcségeket. Sőt utazási irodában két fős szobák vannak általában, ti meg találhatok olcsóbb családi szobát.
2017. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon elképzelhetetlen módszer, hogy begépeled például a rome2rio oldalán hogy honnan indulnál a célállomásnak hogy Rudkino, és megvennéd a repülőjegyet és vonatjegyet te magad?

2017-et írunk. Bankkártyád gondolom van, eszed és internet elérésed is kellene legyen. Más nem nagyon kell.

2017. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, elképzelhetetlen, mert életemben nem jártam Oroszországban, és jobb lett volna, ha valaki "felügyelete" alatt lennénk. Mindegy, majd valahogy megoldjuk.
2017. febr. 27. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy csinálsz, mintha te lennél az első Mars utazó, pedig csak egy vacak repülő és egy közönséges vonatjegyet kellene megvenned.

Sokan fognak rajtad még sok pénzt keresni, ha nem szeded össze magad.

2017. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!