Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brit állampolgárság illetve...

Brit állampolgárság illetve az ahhoz szükséges permanent residency card?

Figyelt kérdés

Most au pairként vagyok Angliában, de később Walesben szeretnék letelepedni. NI numberem megvan, orvoshoz regisztráltam, van bankkártyám, van "nyoma" annak, hogy itt vagyok, a család persze segítene, de ki tudja, kapcsolatba tudok-e velük lépni 6 év múlva. Csak "normális" munka kezdetétől érdemes számolnom az 5 évet a residency cardig, vagy tudok majd így is jelentkezni?

Tudom, ez még messze van, csak gondolkoztam rajta.


2017. márc. 3. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak korai ezen elgondolkodnod, de most nagyon atalakuloban vannak ezek a dolgok. Ami most ervenyes, arra addigra teljesen mas törvenyek vonatkozhatnak. Meg senki sem tudja, hogy meddig huzodik majd a Brexit es milyen eredmenyei lesznek.

Mindenkeppen elönyös, ha bejelentett munkad/lakcimed van. Naprakesz es pontos informaciokert a helyedben a magyar nagykövetseghez fordulnek majd.

2017. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!