Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha tengerparton nyaraltok,...

Ha tengerparton nyaraltok, akkor leginkább csak strandoltok vagy részt szoktatok venni egyéb programokon?

Figyelt kérdés

Mondjuk megnéztek közeli nevezetességeket? Betértek múzeumba, stb?

Ha igen mennyire vagytok hajlandóak eltávolodni a helytől, ahol nyaraltok?


2017. márc. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen körbenézek, különben halálra unnám magam. Strand napi pár óra maximum, pihenésképp.
2017. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is unnám az egész napos henyélést, szóval jöhet minden, ami 1-2 órán belül elérhető.
2017. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában bérlek verdát és ami a környéken van azt megnézem. Van hogy egész nap süttetem magam de két hétnél kevesebbre el se megyek így jut idő szétnézni is. Meg alapból olyan helyre megyek ahol van mit nézni az ilyen gusztustalan szállofa dzsungelek nem érdekelnek.
2017. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az utobbi években távolibb országokba megyünk nyaralni, tengerpartra.

Mi nagy részt a szállo medencéje és a tengerpart között vagyunk. A gyerekek ásnak és pancsiznak, mi meg pihenünk, olvasunk.

De két hét alatt 3-5 egésznapos kiránduláson veszünk részt. Ezt a gyerekek is jól bírják.

2017. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részt veszek programokon, de inkább túrákra megyek el. Pl. Phuketen megnéztük a nagy Buddhát, elmentünk a James Bond szigetet megnézni. Személy szerint ha tehetem bérelek autót, nem kedvelem a szervezett túrákat, de Phuketen nem akartam vezetni. Múzeumokat inkább városlátogatás során szeretek meglátogatni,
2017. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a kimondottan pihenős tengerpartolások legalább felén is várost nézek. Imádom a tengert meg a napsütésben olvasást, de ha az embernek van összesen évi 10-15 napja rendes utazásra, akkor olyan helyet akarok, ahol van is mit nézni.
2017. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!