Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróban tengerparton...

Montenegróban tengerparton tudtok jó szállást ajánlani jövő nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Nem az öbölre gondoltam,hanem tengerpart, de viszonylag csendesebb, és rálátással a tengerre. Ja, és kutyával mennénk!

2016. szept. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, hogy csakis akkor menjetek, ha szeretitek a gusztustalanul balkani allapotokat es az etelmergezest.
2016. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

#1 csak hírekből ismeri Montenegrot, ami király hely.

hotelscombined, airbnb ?

2016. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt szerencsem eltolteni ott egy hetet, aminek soran a 10 tagu tarsasagbol 7-en etelmergezessel fekudtek vegig a het nagyreszet, koztuk en is (pedig rossz helyeken termeszetesen nem eszunk, ez egy teljesen kulturalt etteremnek tunt a parton, a jachtkikotoben, Budvaban), a booking.com-on lefoglalt magas ertekelesu szallasunk (eleg gyakorlott utazok vagyunk) egy tragedia volt. Bogarak maszkaltak mindenhol, a konyhat es furdot pedig magunkat pluszban lefertotlenitettuk miutan uszkalo darabkakat talaltunk a vizforralo ezer eves otthagyott vizeben.

Lehet hogy valakinek kiraly hely, de akkor azzal nyilvanvaloan mas a mercenk errol a fogalomrol :"D.

2016. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés de muszáj hozzászólnom. Nem ételmérgezés van ott mint ahogy írják páran.. idén voltam ott nyaralni 10 napot. Igen 1,5 napig én is feküdtem (láz, hasmenés,hányás, szédülés) de ez az ottani víztől van. Ihatatlan a csapvíz főleg a tengerparton. Akinek a szervezete még egyáltalán nincs hozzásfokva az azonnal elkapja ezt a vírust de hamar kiheverhető. Persze van aki jobban elkapja de igazán nem nagy dolog. A bulgár vírus például ennél sokkal kellemetlenebb.
2017. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még előző vagyok. Dobra Voda, Bar környéke egyszerűen gyönyörű. Dobra Vodában a nyílt tengerre van kilátás és a naplemente valami eszméletlen szép. Olyan mintha a tengerbe menne le a nap. Cska ajánlani tudom :))))
2017. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi Rafailovićon voltunk, nagyon szép! Meg voltunk elégedve, gyönyörű helyek vannak! Fantasztikus 12 nap volt. Finomakat ettünk, szállás közel volt a parthoz. Vizet ott nem ittunk, 5 literes ásványvizet vettünk minden nap, vagy minden második nap igény szerint. Nameg amit minden nyaraláskor szoktunk: személyenként egy doboz probiotikumot viszünk és már el is kerül bennünket a gyomor rontás!
2019. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!