Kezdőoldal » Utazás » Európa » A londoni Hop on, Hop off...

A londoni Hop on, Hop off buszra és a London Eye-ra egy kézipoggyász méretű gurulós bőröndöt fel lehet vinni (amivel jövök a repülőn)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:01
 1/9 anonim válasza:
Persze
2017. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze? [link] "Large bags or suitcases are not permitted onto the London Eye. We unfortunately do not provide a cloakroom facility at the London Eye. The nearest left luggage facility can be located at London Waterloo station."


nem, nem tudom hogy egy carry on "large bag"-nek számít de baromira gyanús, hogy igen.

2017. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Óh hát meg is van: [link] Small day size rucksacks and bags (maximum size 18" x 13" x 8" or 46cm x 33cm x 20cm)


Szóval az attól függ és egyáltalán nem persze.

2017. ápr. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen. Én is néztem az oldalát, de valahogy nem találtam meg. Így sajna a wizzar nagyméretű kézipoggyászt nem tudjuk rá felvinni... Valami ötleted esetleg nincs, hogy addig hova tudjuk tenni a poggyászt? Mert délelőtt érkezünk Londonba, és csak délután lehet elfoglalni a szállást és közben akartuk útba ejteni a London Eye-t. Láttam, h vannak néhol ilyen poggyász megőrzők, azok megbízhatóak? Azt is olvastam, hogy sokat kell sorban állni, nekünk meg eléggé szoros az útitervünk.
2017. ápr. 10. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
A szállást ha nem is lehet elfoglalni szinte mindenhol megoldják hogy a táskát le lehessen dobni.
2017. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre is, de a reptérről több, mint fél óra a belváros, onnan több, mint fél óra a hotel, és mivel csak egy hosszú hétvégére megyünk, minden perc számít, ha meg szeretnénk nézni mindent, amit beterveztünk. Azért volt az a terv, hogy érkezés után egyből London Eye, majd buszos városnézés és utána megyünk a hotelba.
2017. ápr. 11. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Na várjál, egy hosszú hétvégére mész és nem férsz bele egy kistáskába? Te jó ég, hát mit viszel magaddal? Annyi váltás alsónemű ahány éjszakára mész, pipereszerek, azonfelül mi a csudát akarsz vinni hát akkor mi, három napra, két éjszaka?
2017. ápr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Igen, igazad van... de wizzre 56-os bőröndöt fel lehet vinni, én meg ismerem magam, hogy a 2 éjszakára is fel tudok pakolni valami kegyetlenül... (kisebb bőröndöm egyébként sincs sajnos, és most nem is akarok több tízezreket kiadni érte)... de amúgy erre a 2-3 napra kell legalább 2-3 nadrág, 4-5 felső, mivel nem tudom milyen idő lesz egy kicsit melegebb kabátot is bedobok, pulcsik, hajvasaló, sminkcuccok... ilyesmik... :D
2017. ápr. 14. 00:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Na átszerveztem egy kicsit és a London Eye előtt már el tudjuk foglalni a hotelt. Most már csak az a kérdés, hogy a buszra fel lehet-e vinni a csomagot... de oda csak fel engedik, hát végülis az egy normális busz. Nem? :D
2017. ápr. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!